Katalog - Wydarzenia kulturalne

Wynajem studia fotograficznego

Udostępniamy przestrzeń, w której wykonasz zdjęcia w dziennym lub sztucznym świetle. Ponadto proponowany przez nas wynajem studia fotograficznego to nie tylko pomieszczenie, ale również zestaw urządzeń, dzięki którym zrealizujesz różnorodne projekty. Dodatkowo oferujemy cykloramę i wiele innych elementów wyposażenia.

księgarnia katolicka

Wszystkie osoby, które potrafią docenić dobrą literaturę zachęcamy do zapoznania się z asortymentem księgarni WOF Niepokalanów. Znajdujące się w naszej ofercie książki religijne to nie tylko publikacje w postaci modlitewników i śpiewników. To również oferty wydawnicze nawiązujące do teologii, wychowania oraz nauk biblijnych. Odwiedź naszą księgarnię internetową i wybierz coś dla siebie.

Karolina Cecot

By zdobyć rozgłos w świecie sztuki, malarze muszą wzbić się na wyżyny swoich możliwości. Czerpać inspirację ze wszystkiego, co ich otacza - muzyki, książek czy nowo poznanych ludzi. Artystka Karolina Cecot oprócz tworzenia obrazów, zajmuje się także tatuowaniem. Tworzy dzieła związane ze snami, baśniami oraz realizmem magicznym.

Spektakle teatralne online

Przed pandemią koronawirusa byliśmy prężnie działającą firmą, która oferowała zabawy animacyjne dla najmłodszych. Jednak w związku z obecną sytuacją na świecie zdecydowaliśmy się na spektakle teatralne online. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dalej utrzymywać naszą firmę, a jednocześnie dzielić się swoimi umiejętnościami z dziećmi.

Sprzęt audiofilski

Nasz sklep audio posiada w swojej ofercie najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają ułatwić i uprzyjemnić życie w Twoim domu oraz na małych koncertach i eventach. W tym celu sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt audiofilski, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Jego zaletą jest doskonałe brzmienie i moc. Zapraszamy do zakupów.

Fotoalbum ślubny

Jeżeli marzysz o wyjątkowej pamiątce z Twojego wielkiego wydarzenia, doskonałym wyborem będzie fotoalbum ślubny. To właśnie u nas możesz go zakupić i przedstawić swoje zdjęcia w wyjątkowo estetycznej, nowoczesnej oraz ciekawej formie. Naszą pracę wykonujemy z dbałością o detale, a także największą precyzją.

galeria malarstwa

Pomysł na jesienne popołudnie? Dlaczego nie odwiedzić galerii malarstwa? Spędzenie czasu w tej inspirującej przestrzeni może być doskonałym sposobem na zanurzenie się w sztuce i wyrażenie swoich emocji. Jesienne barwy i nastroje obecne na obrazach mogą oddziaływać na nasze zmysły w sposób dojmujący. Przechadzając się po galerii, można odkryć nowe dzieła sztuki, poznać artystów i rozwijać swoją wrażliwość na piękno i indywidualny wyraz twórców. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami sztuki czy po prostu chcemy spędzić ciekawie jesienne popołudnie, galeria malarstwa jest doskonałym miejscem na to.

Wall Pictures - drukowanie na ścianie

Zastanawiasz się, jak odmienić wygląd swojego wnętrza? A może potrzebujesz oryginalnego rozwiązania do hotelu, restauracji lub biura? Rozwiązaniem mogą być usługi oferowane przez Wall Pictures - drukowanie na ścianie to nasza specjalność. Już teraz odkryj nowe możliwości. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą!

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top