Katalog - Wydarzenia kulturalne

Wynajem studia fotograficznego

Udostępniamy przestrzeń, w której wykonasz zdjęcia w dziennym lub sztucznym świetle. Ponadto proponowany przez nas wynajem studia fotograficznego to nie tylko pomieszczenie, ale również zestaw urządzeń, dzięki którym zrealizujesz różnorodne projekty. Dodatkowo oferujemy cykloramę i wiele innych elementów wyposażenia.

księgarnia katolicka

Wszystkie osoby, które potrafią docenić dobrą literaturę zachęcamy do zapoznania się z asortymentem księgarni WOF Niepokalanów. Znajdujące się w naszej ofercie książki religijne to nie tylko publikacje w postaci modlitewników i śpiewników. To również oferty wydawnicze nawiązujące do teologii, wychowania oraz nauk biblijnych. Odwiedź naszą księgarnię internetową i wybierz coś dla siebie.

tapety ścienne nowoczesne

Każdy maluch powinien mieć okazję rozwijać swoją wyobraźnię oraz uczyć się w odpowiednich warunkach. Pomóc w tym mogą odpowiednie akcesoria oraz ozdoby z wizerunkiem ulubionych postaci z najbardziej znanych bajek. PlejadaTapet to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada tapety ścienne dla dzieci z wizerunkiem między innymi Myszki Miki, Kubusia Puchatka, księżniczek Disneya, Hello Kitty, a także bardziej edukacyjny obraz kosmosu, dinozaurów, czy też mapy całego świata. W ofercie znajdują się również warianty 3D.

fotografia akwarystyczna

Wykonuję zdjęcia zwierzętom, roślinom, leśnym mieszkańcom oraz podwodnym krajobrazom. Fotografia akwarystyczna to moja pasja i specjalizacja. Dysponuje profesjonalnym, niezawodnym i solidnym sprzętem. Realizuję także zlecenia dotyczące wesel, eventów branżowych, wycieczek krajoznawczych i innych imprez okolicznościowych.

Karolina Cecot

By zdobyć rozgłos w świecie sztuki, malarze muszą wzbić się na wyżyny swoich możliwości. Czerpać inspirację ze wszystkiego, co ich otacza - muzyki, książek czy nowo poznanych ludzi. Artystka Karolina Cecot oprócz tworzenia obrazów, zajmuje się także tatuowaniem. Tworzy dzieła związane ze snami, baśniami oraz realizmem magicznym.

Spektakle teatralne online

Przed pandemią koronawirusa byliśmy prężnie działającą firmą, która oferowała zabawy animacyjne dla najmłodszych. Jednak w związku z obecną sytuacją na świecie zdecydowaliśmy się na spektakle teatralne online. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dalej utrzymywać naszą firmę, a jednocześnie dzielić się swoimi umiejętnościami z dziećmi.

Sprzęt audiofilski

Nasz sklep audio posiada w swojej ofercie najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają ułatwić i uprzyjemnić życie w Twoim domu oraz na małych koncertach i eventach. W tym celu sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt audiofilski, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Jego zaletą jest doskonałe brzmienie i moc. Zapraszamy do zakupów.

Powieści graficzne

Literatura to nie tylko książki - to wiele innych pozycji, które również mają ogromną wartość artystyczną i intelektualną. U nas znajdziesz czasopisma, powieści graficzne, albumy, atlasy, książki kucharskie, przewodniki i wiele innych nietypowych lektur. Każda z nich przeniesie cię w inny świat i pomoże oderwać od codzienności.

Puzzle z postaciami z bajek

Jeżeli chcesz podarować dziecku zabawkę edukacyjną, zajrzyj na stronę internetową naszego sklepu. Sprawdź proponowane przez nas puzzle z postaciami z bajek dla najmłodszych. Dzięki takim produktom Twoje dziecko ćwiczy zdolność do koncentracji i logiczne myślenie, a przy tym świetnie się bawi. Kupisz u nas też m.in. baśnie, powieści i książki branżowe.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top