Katalog - Wydarzenia kulturalne

Zespół muzyczny Warszawa

Jeśli potrzebują Państwo kogoś, kto rozkręci w pozytywnym kierunku jakąś imprezę - polecamy nasz zespół muzyczny. Warszawa to siedziba naszej firmy, w każdym momencie możesz się z nami skontaktować (chyba, że aktualnie gramy!). Zapewniamy świetną zabawę przy energicznej muzyce. Dodatkowo oferujemy dodatkowe atrakcje jak gry i zabawy. Oferujemy swoje usługi zarówno na weselach, jak i balach, spotkaniach i innych imprezach okolicznościowych.

Rodzinne sesje zdjęciowe Śląsk

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której każdy z Wam może uzyskać piękne zdjęcia, na których znajdą się najpiękniejsze chwile Waszego życia. Firma Arte Barbara Oleksa gwarantuje, że zachwyci Was każda przeprowadzona sesja fotograficzna. Cennik zawiera propozycje różnego typu spotkań - ciążowych, dziecięcych, rodzinnych itd.

Wynajem studia fotograficznego

Udostępniamy przestrzeń, w której wykonasz zdjęcia w dziennym lub sztucznym świetle. Ponadto proponowany przez nas wynajem studia fotograficznego to nie tylko pomieszczenie, ale również zestaw urządzeń, dzięki którym zrealizujesz różnorodne projekty. Dodatkowo oferujemy cykloramę i wiele innych elementów wyposażenia.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top