Katalog - Wydarzenia kulturalne

Wynajem studia fotograficznego

Udostępniamy przestrzeń, w której wykonasz zdjęcia w dziennym lub sztucznym świetle. Ponadto proponowany przez nas wynajem studia fotograficznego to nie tylko pomieszczenie, ale również zestaw urządzeń, dzięki którym zrealizujesz różnorodne projekty. Dodatkowo oferujemy cykloramę i wiele innych elementów wyposażenia.

akcesoria rysunkowe

Interesujesz się grafiką artystyczną? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności plastyczne i poszukujesz profesjonalnego sprzętu? W naszym sklepie znajdziesz akcesoria rysunkowe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych ilustratorów. W asortymencie dostępne są m.in. pisaki pędzelkowe, masy mocujące, gumki chlebowe czy wiszery.

księgarnia katolicka

Wszystkie osoby, które potrafią docenić dobrą literaturę zachęcamy do zapoznania się z asortymentem księgarni WOF Niepokalanów. Znajdujące się w naszej ofercie książki religijne to nie tylko publikacje w postaci modlitewników i śpiewników. To również oferty wydawnicze nawiązujące do teologii, wychowania oraz nauk biblijnych. Odwiedź naszą księgarnię internetową i wybierz coś dla siebie.

tapety ścienne nowoczesne

Każdy maluch powinien mieć okazję rozwijać swoją wyobraźnię oraz uczyć się w odpowiednich warunkach. Pomóc w tym mogą odpowiednie akcesoria oraz ozdoby z wizerunkiem ulubionych postaci z najbardziej znanych bajek. PlejadaTapet to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada tapety ścienne dla dzieci z wizerunkiem między innymi Myszki Miki, Kubusia Puchatka, księżniczek Disneya, Hello Kitty, a także bardziej edukacyjny obraz kosmosu, dinozaurów, czy też mapy całego świata. W ofercie znajdują się również warianty 3D.

fotografia akwarystyczna

Wykonuję zdjęcia zwierzętom, roślinom, leśnym mieszkańcom oraz podwodnym krajobrazom. Fotografia akwarystyczna to moja pasja i specjalizacja. Dysponuje profesjonalnym, niezawodnym i solidnym sprzętem. Realizuję także zlecenia dotyczące wesel, eventów branżowych, wycieczek krajoznawczych i innych imprez okolicznościowych.

Karolina Cecot

By zdobyć rozgłos w świecie sztuki, malarze muszą wzbić się na wyżyny swoich możliwości. Czerpać inspirację ze wszystkiego, co ich otacza - muzyki, książek czy nowo poznanych ludzi. Artystka Karolina Cecot oprócz tworzenia obrazów, zajmuje się także tatuowaniem. Tworzy dzieła związane ze snami, baśniami oraz realizmem magicznym.

Spektakle teatralne online

Przed pandemią koronawirusa byliśmy prężnie działającą firmą, która oferowała zabawy animacyjne dla najmłodszych. Jednak w związku z obecną sytuacją na świecie zdecydowaliśmy się na spektakle teatralne online. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dalej utrzymywać naszą firmę, a jednocześnie dzielić się swoimi umiejętnościami z dziećmi.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top