Katalog - Wydarzenia kulturalne

Wynajem studia fotograficznego

Udostępniamy przestrzeń, w której wykonasz zdjęcia w dziennym lub sztucznym świetle. Ponadto proponowany przez nas wynajem studia fotograficznego to nie tylko pomieszczenie, ale również zestaw urządzeń, dzięki którym zrealizujesz różnorodne projekty. Dodatkowo oferujemy cykloramę i wiele innych elementów wyposażenia.

księgarnia katolicka

Wszystkie osoby, które potrafią docenić dobrą literaturę zachęcamy do zapoznania się z asortymentem księgarni WOF Niepokalanów. Znajdujące się w naszej ofercie książki religijne to nie tylko publikacje w postaci modlitewników i śpiewników. To również oferty wydawnicze nawiązujące do teologii, wychowania oraz nauk biblijnych. Odwiedź naszą księgarnię internetową i wybierz coś dla siebie.

Karolina Cecot

By zdobyć rozgłos w świecie sztuki, malarze muszą wzbić się na wyżyny swoich możliwości. Czerpać inspirację ze wszystkiego, co ich otacza - muzyki, książek czy nowo poznanych ludzi. Artystka Karolina Cecot oprócz tworzenia obrazów, zajmuje się także tatuowaniem. Tworzy dzieła związane ze snami, baśniami oraz realizmem magicznym.

Spektakle teatralne online

Przed pandemią koronawirusa byliśmy prężnie działającą firmą, która oferowała zabawy animacyjne dla najmłodszych. Jednak w związku z obecną sytuacją na świecie zdecydowaliśmy się na spektakle teatralne online. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dalej utrzymywać naszą firmę, a jednocześnie dzielić się swoimi umiejętnościami z dziećmi.

Sprzęt audiofilski

Nasz sklep audio posiada w swojej ofercie najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają ułatwić i uprzyjemnić życie w Twoim domu oraz na małych koncertach i eventach. W tym celu sprzedajemy wysokiej klasy sprzęt audiofilski, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Jego zaletą jest doskonałe brzmienie i moc. Zapraszamy do zakupów.

Puzzle z postaciami z bajek

Jeżeli chcesz podarować dziecku zabawkę edukacyjną, zajrzyj na stronę internetową naszego sklepu. Sprawdź proponowane przez nas puzzle z postaciami z bajek dla najmłodszych. Dzięki takim produktom Twoje dziecko ćwiczy zdolność do koncentracji i logiczne myślenie, a przy tym świetnie się bawi. Kupisz u nas też m.in. baśnie, powieści i książki branżowe.

Płyty winylowe pop

W naszym sklepie internetowym można kupić nie tylko muzykę na krążkach CD. W ofercie znajdują się także płyty winylowe. Pop to kategoria zawierająca nagrania wielu znanych i lubianych artystów z całego świata. Dostępne są m.in. utwory zespoły Hall&Oates, Mika, a także Lany del Ray i Leonarda Cohena.

Tancerki na wieczór kawalerski

Organizujecie dla swojego przyjaciela niezapomniane chwile związane z ostatnimi chwilami wolności przed zamążpójściem? Bez wątpienia nie może się więc obejść bez wynajęcia profesjonalnej tancerki na wieczór kawalerski - my oferujemy najpiękniejsze panie, których wspaniałe ciała i pasja w tym co robią są niedoścignione. Skorzystajcie z ich striptizu w klubie lub na specjalne zamówienie we własnym domu i cieszcie się niezapomnianymi, pełnymi pikanterii chwilami. Jesteśmy przekonani, że będzie to wspaniała noc!

cud detoksykacji robert morse

Podstawy prawidłowego odżywiania oraz dobrze dobranej diety są powszechnie znane, jednak nie mówi się o nich zbyt szczegółowo. "Cud detoksykacji" Roberta Morse'a zawiera wnioski dyplomowanego doktora biochemii, irydologii, ziołolecznictwa i naturopaty na temat oczyszczania organizmu, spisane w jednej książce.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top