Katalog - Foto, Wideo, Media, Reklama

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe oraz wycinarki laserowe, którymi dysponujemy zapewniają szybkie wykonanie nawet bardzo skomplikowanych części po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Cięcie laserowe to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia blach. Nowe ramy owz to skuteczna forma reklamy. Oferowane przez nas cięcie laserowe gwarantuje uzyskanie elementów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

Druk plakatów

Nasza firma KMB Press specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości materiałów reklamowych, które powstają na potrzeby firm. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk plakatów, które są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwrócenie uwagi klientów na ofertę danego przedsiębiorstwa. Oferujemy korzystne ceny.

litery blokowe kraków

Po mieście dziennie przemieszczają się dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób. Reklama zewnętrzna ma więc ogromną grupę adresatów i nie można pominąć jej w promowaniu przedsiębiorstwa. Polecamy państwu profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Efektowne bilbordy, banery i inne elementy przyciągają oko i z łatwością docierają do świadomości klienta.

domy mediowe

Skuteczna reklama jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu na rynku. Nasze domy mediowe od ponad dziesięciu lat pomagają swoim klientom w starannym przygotowaniu strategii marketingowych, poprawie ich widoczności w radiu, telewizji czy internecie, oraz dotarciu za ich pośrednictwem do określonych grup odbiorców.

Druk Rzeszów

Specjalnością naszej firmy jest między innymi druk cyfrowy. Przedsiębiorstwa z Rzeszowa bardzo często i chętnie korzystają z naszych usług. Dzięki nam mogą Państwo wykonać nawet niskonakładowe materiały w najwyższej jakości. Wspomniane usługi nasza drukarka realizuje z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego wierność i powtarzalność kolorów. Zapraszamy!

Ekrany pneumatyczne

Podczas wielu wydarzeń sportowych czy pikników wykorzystywane są ekrany pneumatyczne, na których stosuje się zróżnicowaną, przyciągającą wzrok kolorystykę. Za pomocą tych powierzchni reklamowych możliwe jest wyświetlenie uczestnikom imprezy konkretnego materiału wideo, a innym zwiększeniem możliwości jest z kolei montaż oświetlenia LED.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top