Katalog - Foto, Wideo, Media, Reklama

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe oraz wycinarki laserowe, którymi dysponujemy zapewniają szybkie wykonanie nawet bardzo skomplikowanych części po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Cięcie laserowe to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia blach. Nowe ramy owz to skuteczna forma reklamy. Oferowane przez nas cięcie laserowe gwarantuje uzyskanie elementów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

litery blokowe kraków

Po mieście dziennie przemieszczają się dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób. Reklama zewnętrzna ma więc ogromną grupę adresatów i nie można pominąć jej w promowaniu przedsiębiorstwa. Polecamy państwu profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Efektowne bilbordy, banery i inne elementy przyciągają oko i z łatwością docierają do świadomości klienta.

Ekrany pneumatyczne

Podczas wielu wydarzeń sportowych czy pikników wykorzystywane są ekrany pneumatyczne, na których stosuje się zróżnicowaną, przyciągającą wzrok kolorystykę. Za pomocą tych powierzchni reklamowych możliwe jest wyświetlenie uczestnikom imprezy konkretnego materiału wideo, a innym zwiększeniem możliwości jest z kolei montaż oświetlenia LED.

studio projektowe wizytówek

Niebanalna grafika potrafi zainteresować — a my wiemy jak dobrać aspekt wizualny do Twoje działalności. Prowadzimy studio projektowe wizytówek, voucherów i ulotek. Proponujemy Ci gotowe, niebanalne wzory, które pomogą Ci zaprezentować swoją firmę bądź zawód. Oferujemy nowoczesne, dwustronne motywy identyfikatorów — zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wycinanie laserowe w drewnie

Zajmujemy się ozdobnym grawerowaniem w sklejkach. Oferujemy wycinanie laserowe w drewnie dowolnych elementów, w tym klasycznych kształtów, jak i wyszukanych form. Dzięki automatyzacji naszej pracy, możemy powielić każdy wykonany projekt w dowolnej ilości. Tworzymy ozdoby świąteczne, pamiątki i dekoracje.

Oklejanie pojazdów w Poznaniu

Stolica Wielkopolski daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o promocję swojej działalności. Oklejanie pojazdów w Poznaniu, jakim się zajmujemy, pozwoli Wam być zauważalnym w najczęściej uczęszczanych miejscach i punktach miasta, dzięki czemu ciekawą grafiką z pewnością zachęcicie osoby postronne do zapoznania się z usługami świadczonymi przez Wasze przedsiębiorstwo. Reklama na autach, jaką realizujemy, pozwoli Wam nawet stojąc w korku wykonywać działania promocyjne.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top