Katalog - Foto, Wideo, Media, Reklama

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe oraz wycinarki laserowe, którymi dysponujemy zapewniają szybkie wykonanie nawet bardzo skomplikowanych części po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Cięcie laserowe to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia blach. Nowe ramy owz to skuteczna forma reklamy. Oferowane przez nas cięcie laserowe gwarantuje uzyskanie elementów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

Druk plakatów

Nasza firma KMB Press specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości materiałów reklamowych, które powstają na potrzeby firm. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk plakatów, które są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwrócenie uwagi klientów na ofertę danego przedsiębiorstwa. Oferujemy korzystne ceny.

litery blokowe kraków

Po mieście dziennie przemieszczają się dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób. Reklama zewnętrzna ma więc ogromną grupę adresatów i nie można pominąć jej w promowaniu przedsiębiorstwa. Polecamy państwu profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Efektowne bilbordy, banery i inne elementy przyciągają oko i z łatwością docierają do świadomości klienta.

Ekrany pneumatyczne

Podczas wielu wydarzeń sportowych czy pikników wykorzystywane są ekrany pneumatyczne, na których stosuje się zróżnicowaną, przyciągającą wzrok kolorystykę. Za pomocą tych powierzchni reklamowych możliwe jest wyświetlenie uczestnikom imprezy konkretnego materiału wideo, a innym zwiększeniem możliwości jest z kolei montaż oświetlenia LED.

kasetony spawane z ramy aluminiowe

Wiele Klientów zwraca się do nas z prośbą o stworzenie unikatowej kampanii reklamowej, która zainteresuje potencjalnych partnerów biznesowych. Oferujemy wtedy kasetony spawane z ramy aluminiowej, które nie tylko przyciągają wzrok gawiedzi, ale również powodują głębsze zapamiętanie marki oraz produktów przez daną firmę oferowanych.

Parasole reklamowe

Najlepszymi gadżetami reklamowymi są produkty, które pomagają nam w codziennym życiu. Oferujemy parasole z logo firmy, które sprawdzą się jako produkt marketingowy, a przy tym ochronią użytkownika przed deszczem, śniegiem czy promieniami słonecznymi. Trwałe nadruki nie blakną i są odporne na czynniki atmosferyczne, a mocna konstrukcja pozwala na użytkowanie ich nawet w czasie silnego wiatru.

projekty graficzne reklam

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie projekty graficzne reklam, strony internetowej oraz innych materiałów, składających się na wizerunek Twojej firmy? Sprawdź ofertę naszego studia MK Design - zajmujemy się wykonywaniem wszelkich usług, związanych z identyfikacją wizualną firm. Dokładnie zapoznajemy się z charakterem marki oraz wizją Klienta, a następnie przeprowadzamy burzę mózgów, która pozwala nam na stworzenie oryginalnych koncepcji, które z pewnością przypadną każdemu Klientowi do gustu.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top