Katalog - Foto, Wideo, Media, Reklama

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe oraz wycinarki laserowe, którymi dysponujemy zapewniają szybkie wykonanie nawet bardzo skomplikowanych części po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Cięcie laserowe to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia blach. Nowe ramy owz to skuteczna forma reklamy. Oferowane przez nas cięcie laserowe gwarantuje uzyskanie elementów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

Etykiety termiczne

W zakresie realizowanych przez nas usług znajdziecie możliwość wykonywania dla naszych klientów etykiety termicznej. Dzięki jej odporności na działanie wysokich temperatur stosowana jest ona w wielu obszarach. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania naklejek na arkuszach, zapewniających wierne odwzorowanie dla projektów.

Haft reklamowy

Czy poszukują Państwo skutecznych metod pozwalających na propagowanie marki, nazwy firmy lub produktu? jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bell-gra. Reklama na odzieży, którą wyhaftujemy, doskonale sprawdzi się w swojej roli. Możemy zrealizować duże zamówienia, w niedługim terminie.

Druk plakatów

Nasza firma KMB Press specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości materiałów reklamowych, które powstają na potrzeby firm. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk plakatów, które są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwrócenie uwagi klientów na ofertę danego przedsiębiorstwa. Oferujemy korzystne ceny.

litery blokowe kraków

Po mieście dziennie przemieszczają się dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób. Reklama zewnętrzna ma więc ogromną grupę adresatów i nie można pominąć jej w promowaniu przedsiębiorstwa. Polecamy państwu profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Efektowne bilbordy, banery i inne elementy przyciągają oko i z łatwością docierają do świadomości klienta.

domy mediowe

Skuteczna reklama jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu na rynku. Nasze domy mediowe od ponad dziesięciu lat pomagają swoim klientom w starannym przygotowaniu strategii marketingowych, poprawie ich widoczności w radiu, telewizji czy internecie, oraz dotarciu za ich pośrednictwem do określonych grup odbiorców.

Szkolenia medialne

Naszą agencję interaktywną tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy to w codziennej pracy i oferujemy szkolenia medialne, w trakcie którego przeszkolimy Twoich pracowników z zakresu Public Relations. Pomożemy w opanowaniu sztuki wystąpień publicznych w trakcie realizowanych zajęć praktycznych.

Produkcja plandek

Jako przedsiębiorstwo funkcjonujemy od kilkunastu lat i nieustannie się rozwijamy, wykonując różnego rodzaju tkaniny na zamówienie. Wśród naszych specjalności znajduje się np. produkcja plandek. Ze względu na to, że konkretne tkaniny są projektowane z myślą o konkretnym zamówieniu, jesteśmy w stanie stworzyć artykuł o dowolnych wymiarach.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top