Katalog - Fotografia, Akcesoria do aparatów

przychodnia weterynaryjna łódź

Jesteśmy placówką, która udziela pomocy chorym zwierzętom. Każdy nasz weterynarz przeprowadza przed podjęciem leczenia szczegółowe badanie i diagnozę, na tej podstawie możliwe jest dopiero leczenie w naszej klinice weterynaryjnej w Łodzi. Przyjmujemy osoby z najbliższej okolicy i zapewniamy odpowiednią pomoc.

Kontenery transportowe

Choć wykonujemy również inne usługi na specjalne zlecenia klientów, do naszej głównej oferty należy sprzedaż oraz wynajem obiektów użytkowych. Proponujemy między innymi kontenery: transportowe (w tym morskie), socjalne, biurowe, chłodnicze, sanitarne oraz magazynowe, jak również meble BHP, ogrodzenia.

Stoliki szkolne

Przedstawiane doskonałe przedsiębiorstwo ABC Wyposażenia podejmuje się starań by zaopatrywać klientów w meble przedszkolne, ławki i stoliki szkolne, kąciki tematyczne, meble do biblioteki oraz do pokoju nauczycielskiego. Zaprezentowane przedsiębiorstwo umiejscowione jest w Katowicach pod adresem Johna Baildona 24C lok. 25. Polecamy odwiedzić nasza stronę www i zapoznać się z galerią prezentująca pełną ofertę/

Opryski na chwasty w truskawkach

Nie ma nic bardziej irytującego jak ekspansja różnych niepożądanych roślin, które tylko hamują rozwój naszych owoców. Czy można jakoś temu zaradzić? Oczywiście! Ochrona truskawek przed chwastami to jeden z priorytetów przedsiębiorstwa Arysta LifeScience, które oferuje nowoczesne i skuteczne preparaty chemiczne. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej!

Produkcja uszczelek gumowych

Poza wyrobami metalowymi nasza firma oferuje również różnego rodzaju elementy na bazie kauczuku. Produkcja uszczelek gumowych obejmuje takie elementy jak membrany, odboje, oringi czy pierścienie. Oferowane materiały możemy wykonać w dowolnej ilości i wielkości, w zależności od zapotrzebowania klienta - trwałe elementy charakteryzują się zarówno wyjątkową twardością i odpornością na odkształcenia trwałe, jak i elastycznością.

Stopnie górnicze

Znajdą u nas Państwo rozetki z godłem pracowników kopalni - jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli tej grupy. Stopnie górnicze to dwa młotki: pyrlik i klin żelazny, które idealnie sprawdzą się jako prezent czy ozdoba - dzięki specjalnym nóżkom ich zamocowanie do munduru jest bardzo łatwe i szybkie.

naprawa zegarków Warszawa

Precyzja, profesjonalizm - jeśli chcesz słyszeć regularne tykanie w swoim ulubionym modelu, zgłoś się do nas. Naprawa zegarków, przegląd czy wymiana elementów to tylko część usług, jakie wykonujemy w naszej pracowni w Warszawie. Mamy ogromne doświadczenie, korzystamy też z nowoczesnych narzędzi i urządzeń - z nami masz pewność, że mechanizm będzie działał bez zarzutu po naszym serwisie.

Inseminatory

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór środków oraz akcesoriów niezbędnych zarówno do chowu, jak też hodowli zwierząt. Oferujemy różnego rodzaju dodatki paszowe posiadające niezbędne składniki mineralno-witaminowe oraz probiotyki. W asortymencie mamy również inseminatory służące do sztucznego unasieniania bydła.

Akcesoria drewniane

Ręcznie wykonane prezenty cieszą najbardziej - zapraszamy do sklepu, w którym znajdziesz wyłącznie wyjątkowej urody dekoracje. Proponujemy liczne akcesoria drewniane w bardzo ciekawych odsłonach. To upominki na chrzest, komunię, urodziny, imieniny, wesele i inne rodzinne uroczystości. To także praktyczne przedmioty codziennego użytku.

Podgrzybki marynowane

Dostarczamy naszym klientom specjalnie wyselekcjonowane i wykonane z największą starannością podgrzybki marynowane. W swoim składzie mają wyłącznie naturalne dodatki, takie jak np. cebula, marchew, które dodają świetnego aromatu i dobrego smaku. Są one nierozłącznym elementem każdego prawdziwie polskiego stołu.

archiwizacja dokumentów

W każdej prawidłowo funkcjonującej firmie dba się o odpowiednie przechowywanie formularzy czy ważnej korespondencji. Bieżąca archiwizacja dokumentów umożliwia bowiem szybki powrót do konkretnych umów, faktur i tym podobnych. Jeśli chcesz zaopatrzyć biuro w pomocne artykuły papiernicze, proponujemy: teczki, segregatory czy koszulki.

wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek pozwalają doskonale zabezpieczyć towar przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Wypełniają one przestrzeń między towarem, a jego opakowaniem, uniemożliwiając niekontrolowane przemieszczanie się danego produktu. Dostępne w naszej ofercie wypełniacze do paczek są przyjazne środowisku ponieważ ulegają biodegradacji.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top