Katalog - Fotografia, Akcesoria do aparatów

przychodnia weterynaryjna łódź

Jesteśmy placówką, która udziela pomocy chorym zwierzętom. Każdy nasz weterynarz przeprowadza przed podjęciem leczenia szczegółowe badanie i diagnozę, na tej podstawie możliwe jest dopiero leczenie w naszej klinice weterynaryjnej w Łodzi. Przyjmujemy osoby z najbliższej okolicy i zapewniamy odpowiednią pomoc.

Kontenery transportowe

Choć wykonujemy również inne usługi na specjalne zlecenia klientów, do naszej głównej oferty należy sprzedaż oraz wynajem obiektów użytkowych. Proponujemy między innymi kontenery: transportowe (w tym morskie), socjalne, biurowe, chłodnicze, sanitarne oraz magazynowe, jak również meble BHP, ogrodzenia.

Stoliki szkolne

Przedstawiane doskonałe przedsiębiorstwo ABC Wyposażenia podejmuje się starań by zaopatrywać klientów w meble przedszkolne, ławki i stoliki szkolne, kąciki tematyczne, meble do biblioteki oraz do pokoju nauczycielskiego. Zaprezentowane przedsiębiorstwo umiejscowione jest w Katowicach pod adresem Johna Baildona 24C lok. 25. Polecamy odwiedzić nasza stronę www i zapoznać się z galerią prezentująca pełną ofertę/

Opryski na chwasty w truskawkach

Nie ma nic bardziej irytującego jak ekspansja różnych niepożądanych roślin, które tylko hamują rozwój naszych owoców. Czy można jakoś temu zaradzić? Oczywiście! Ochrona truskawek przed chwastami to jeden z priorytetów przedsiębiorstwa Arysta LifeScience, które oferuje nowoczesne i skuteczne preparaty chemiczne. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej!

Stopnie górnicze

Znajdą u nas Państwo rozetki z godłem pracowników kopalni - jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli tej grupy. Stopnie górnicze to dwa młotki: pyrlik i klin żelazny, które idealnie sprawdzą się jako prezent czy ozdoba - dzięki specjalnym nóżkom ich zamocowanie do munduru jest bardzo łatwe i szybkie.

Inseminatory

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór środków oraz akcesoriów niezbędnych zarówno do chowu, jak też hodowli zwierząt. Oferujemy różnego rodzaju dodatki paszowe posiadające niezbędne składniki mineralno-witaminowe oraz probiotyki. W asortymencie mamy również inseminatory służące do sztucznego unasieniania bydła.

Podgrzybki marynowane

Dostarczamy naszym klientom specjalnie wyselekcjonowane i wykonane z największą starannością podgrzybki marynowane. W swoim składzie mają wyłącznie naturalne dodatki, takie jak np. cebula, marchew, które dodają świetnego aromatu i dobrego smaku. Są one nierozłącznym elementem każdego prawdziwie polskiego stołu.

archiwizacja dokumentów

W każdej prawidłowo funkcjonującej firmie dba się o odpowiednie przechowywanie formularzy czy ważnej korespondencji. Bieżąca archiwizacja dokumentów umożliwia bowiem szybki powrót do konkretnych umów, faktur i tym podobnych. Jeśli chcesz zaopatrzyć biuro w pomocne artykuły papiernicze, proponujemy: teczki, segregatory czy koszulki.

wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek pozwalają doskonale zabezpieczyć towar przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Wypełniają one przestrzeń między towarem, a jego opakowaniem, uniemożliwiając niekontrolowane przemieszczanie się danego produktu. Dostępne w naszej ofercie wypełniacze do paczek są przyjazne środowisku ponieważ ulegają biodegradacji.

Drapak dla kota

Przedstawiamy Państwu bogaty asortyment sklepu zoologicznego online Zooperia. Znajdziecie Państwo tutaj wszystko, czego potrzeba dla zdrowego i radosnego pielęgnowania czworonożnego przyjaciela. Oferujemy m.in. legowiska, zabawki, ubranka, karmy zbilansowane, żwirki, miski, kuwety, smycze i wiele innych. Drapak dla kota to doskonały gadżet, dzięki któremu Twój Mruczek nie będzie ostrzył pazurków na przykład na meblach czy na ścianach. Wybierz model mały lub większy, z półkami do kocich wspinaczek.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top