Katalog - Fotografia, Akcesoria do aparatów

przychodnia weterynaryjna łódź

Jesteśmy placówką, która udziela pomocy chorym zwierzętom. Każdy nasz weterynarz przeprowadza przed podjęciem leczenia szczegółowe badanie i diagnozę, na tej podstawie możliwe jest dopiero leczenie w naszej klinice weterynaryjnej w Łodzi. Przyjmujemy osoby z najbliższej okolicy i zapewniamy odpowiednią pomoc.

Kontenery transportowe

Choć wykonujemy również inne usługi na specjalne zlecenia klientów, do naszej głównej oferty należy sprzedaż oraz wynajem obiektów użytkowych. Proponujemy między innymi kontenery: transportowe (w tym morskie), socjalne, biurowe, chłodnicze, sanitarne oraz magazynowe, jak również meble BHP, ogrodzenia.

Stoliki szkolne

Przedstawiane doskonałe przedsiębiorstwo ABC Wyposażenia podejmuje się starań by zaopatrywać klientów w meble przedszkolne, ławki i stoliki szkolne, kąciki tematyczne, meble do biblioteki oraz do pokoju nauczycielskiego. Zaprezentowane przedsiębiorstwo umiejscowione jest w Katowicach pod adresem Johna Baildona 24C lok. 25. Polecamy odwiedzić nasza stronę www i zapoznać się z galerią prezentująca pełną ofertę/

Opryski na chwasty w truskawkach

Nie ma nic bardziej irytującego jak ekspansja różnych niepożądanych roślin, które tylko hamują rozwój naszych owoców. Czy można jakoś temu zaradzić? Oczywiście! Ochrona truskawek przed chwastami to jeden z priorytetów przedsiębiorstwa Arysta LifeScience, które oferuje nowoczesne i skuteczne preparaty chemiczne. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej!

Stopnie górnicze

Znajdą u nas Państwo rozetki z godłem pracowników kopalni - jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli tej grupy. Stopnie górnicze to dwa młotki: pyrlik i klin żelazny, które idealnie sprawdzą się jako prezent czy ozdoba - dzięki specjalnym nóżkom ich zamocowanie do munduru jest bardzo łatwe i szybkie.

Podgrzybki marynowane

Dostarczamy naszym klientom specjalnie wyselekcjonowane i wykonane z największą starannością podgrzybki marynowane. W swoim składzie mają wyłącznie naturalne dodatki, takie jak np. cebula, marchew, które dodają świetnego aromatu i dobrego smaku. Są one nierozłącznym elementem każdego prawdziwie polskiego stołu.

archiwizacja dokumentów

W każdej prawidłowo funkcjonującej firmie dba się o odpowiednie przechowywanie formularzy czy ważnej korespondencji. Bieżąca archiwizacja dokumentów umożliwia bowiem szybki powrót do konkretnych umów, faktur i tym podobnych. Jeśli chcesz zaopatrzyć biuro w pomocne artykuły papiernicze, proponujemy: teczki, segregatory czy koszulki.

wypełniacze do przesyłek

Wypełniacze do paczek pozwalają doskonale zabezpieczyć towar przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Wypełniają one przestrzeń między towarem, a jego opakowaniem, uniemożliwiając niekontrolowane przemieszczanie się danego produktu. Dostępne w naszej ofercie wypełniacze do paczek są przyjazne środowisku ponieważ ulegają biodegradacji.

Producent zabawek dla dzieci

Babyono to polski producent zabawek dla dzieci w każdym wieku. Sprzedając nasze produkty staramy się spełnić wymagania klientów pragnących zapewnić swoim dzieciom bezpieczną i ciekawą zabawę. Zabawki firmy Babyono to doskonały prezent na każdą okazję, który sprawi, że uśmiech nie zniknie z twarzy Twojego dziecka przez długi czas.

Ręcznie robione świece zapachowe

Z naszymi produktami otulisz swój dom przyjemnymi woniami i poprawisz swoje samopoczucie. Oferowane ręcznie robione świece zapachowe wykonane z ekologicznego wosku sojowego nie tylko świetnie spełniają swoją funkcję, ale także bardzo elegancko się prezentują. Taki stylowy dodatek warto mieć cały czas w swoim domu.

Sprawności harcerskie

Sprawności harcerskie to nic innego jak odznaczenia przyznawane za posiadanie niestandardowych umiejętności przez szeregowych. By odpowiednio je oznaczyć, przygotowaliśmy je w formie ozdób, by w prosty i stylowy sposób prezentowały talenty danej osoby dla innych znajdujących się w owym bractwie osób.

Ścierniwo do piaskowania

W ofercie naszego sklepu znajdują się skuteczne środki i preparaty czyszczące do różnego rodzaju powierzchni. Oferujemy naszym klientom ścierniwo do piaskowania, które sprawdzi w usuwaniu uciążliwych zabrudzeń przemysłowych i atmosferycznych. Ponadto przygotowuje powierzchnie przed nakładaniem powłok kompozytowych i z tworzyw sztucznych.

sklep z włoskimi produktami

Zależy Ci na dużej czystości swoich podłóg, blatów kuchennych i łazienkowych? Odwiedź nasz sklep z włoskimi produktami i wybierz niezawodne środki do czyszczenia różnych wymagających powierzchni. Oprócz chemii dysponujemy także środkami kosmetycznymi, takimi jak mydła, płyny do kąpieli czy żele pod prysznic.

Zabawki janod

Chcesz podarować swojemu dziecku wyjątkowy prezent do nauki i zabawy jednocześnie? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony i do skorzystania z oferty sklepu, która obejmuje zabawki Janod. Możesz zaopatrzyć się u nas m.in. w puzzle magnetyczne z mapą świata, w drewnianą straż pożarną czy w instrumenty.

Legowisko komfortowe

Zwierzęta mają bardzo podobne potrzeby do naszych, dlatego również chciałyby wypocząć w miłych, wygodnych warunkach. Odpowiedzialnością właściciela jest dobranie odpowiedniego posłania dla swojego pieska. Proponowane przez nas legowisko jest komfortowe i dostępne w różnych rozmiarach, dla dużych psów i szczeniaków.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top