Katalog - Fotografia, Akcesoria do aparatów

Maszyny do lodów

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Remgo-Tech, która zajmuje się sprzedażą oraz serwisem profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla cukiernictwa. W naszym asortymencie znajdują się między innymi maszyny do lodów, które pozwalają na masowe wykonywanie przysmaków na najwyższym poziomie. Są to urządzenia zgodne z normami, wyróżniające się doskonałą sprawnością techniczną i niezawodnością. Są proste w obsłudze i mogą wydajnie pracować przez wiele godzin. Oferujemy modele nowe oraz używane.

Torby ekologiczne z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite ekologiczne torby z nadrukiem: z poliestru, z filcu, z bawełny, a także z polipropylenu tkanego. Wszystkie te produkty odznaczają się ogromną wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania. Możemy na nich umieścić dowolny logotyp wybrany przez naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

przychodnia weterynaryjna łódź

Jesteśmy placówką, która udziela pomocy chorym zwierzętom. Każdy nasz weterynarz przeprowadza przed podjęciem leczenia szczegółowe badanie i diagnozę, na tej podstawie możliwe jest dopiero leczenie w naszej klinice weterynaryjnej w Łodzi. Przyjmujemy osoby z najbliższej okolicy i zapewniamy odpowiednią pomoc.

Ciągniki rolnicze

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych i różnego rodzaju produktów koniecznych do prowadzenia gospodarstwa rolnego, bądź ogrodu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości ciągniki. Marka ta to jakość znana od wielu lat. Nasza firma dostarcza tylko najlepsze maszyny, które spełnią oczekiwania naszych klientów.

Olej hydrauliczny

Dobry olej hydrauliczny jest w stanie zapewnić optymalną ochronę silnika oraz stanu auta. Dlatego też warto postawić na pewne, sprawdzone rozwiązania znanych i cenionych producentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Statoil, polecamy wyroby, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań.

Kontenery transportowe

Choć wykonujemy również inne usługi na specjalne zlecenia klientów, do naszej głównej oferty należy sprzedaż oraz wynajem obiektów użytkowych. Proponujemy między innymi kontenery: transportowe (w tym morskie), socjalne, biurowe, chłodnicze, sanitarne oraz magazynowe, jak również meble BHP, ogrodzenia.

ładowarka merlo

Czy poszukujesz nowoczesnego sprzętu, który doskonale sprawdzi się w Twoim gospodarstwie i ułatwi wykonanie różnych prac? Jeśli tak, koniecznie zamów maszyny od BOGART Tadeusz Bogacz - dystrybutora takich modeli i marek, jak ładowarka Merlo. Jest to sprzęt przeznaczony do zadań specjalnych, wyróżniający się dużą mocą oraz stabilnością. Zapewnia też bezpieczeństwo operatorowi, a wysokie osiągi to zdecydowany atut tego pojazdu. Odwiedź naszą stronę i poznaj też inne, równie atrakcyjne pozycje. Zapraszamy.

Sprzęt wspinaczkowy

W naszym sklepie znajdziecie Państwo nowoczesny sprzęt wspinaczkowy. Akcesoria, które proponujemy, są całkowicie zgodne z aktualnymi standardami, a ponadto - zostały sprawdzone pod kątem wytrzymałości na oddziaływanie rozmaitych czynników. Alpin Life dba w szczególny sposób o bezpieczeństwo, dlatego też do oferty sprzedaży wprowadzamy jedynie najlepsze rozwiązania. Oczywiście, oprócz propozycji dla profesjonalistów, nie zabrakło także uprzęży i środków bezpieczeństwa dla adeptów sztuki pokonywania wysokości.

Stoliki szkolne

Przedstawiane doskonałe przedsiębiorstwo ABC Wyposażenia podejmuje się starań by zaopatrywać klientów w meble przedszkolne, ławki i stoliki szkolne, kąciki tematyczne, meble do biblioteki oraz do pokoju nauczycielskiego. Zaprezentowane przedsiębiorstwo umiejscowione jest w Katowicach pod adresem Johna Baildona 24C lok. 25. Polecamy odwiedzić nasza stronę www i zapoznać się z galerią prezentująca pełną ofertę/

Fartuch jednorazowy

Kompetentne przedsiębiorstwo Max-Pol proponuje Państwu dostosowaną do upodobań klientów, szeroką gamę akcesoriów jak np. rękawice wampirki, rękawice lateksowe, fartuchy jednorazowe, taśmy antypoślizgowe, rękawiczki lateksowe. Proponuje także korzystne warunki współdziałania. Oferta na artykuły BHP naszej wyróżniającej się marki Max-Pol to towary doskonałej klasy np. kaski ochronne, sandały robocze oraz kombinezon roboczy, które sprostają najwyższym oczekiwaniom.

Ochrona truskawek przed chwastami

Nie ma nic bardziej irytującego jak ekspansja różnych niepożądanych roślin, które tylko hamują rozwój naszych owoców. Czy można jakoś temu zaradzić? Oczywiście! Ochrona truskawek przed chwastami to jeden z priorytetów przedsiębiorstwa Arysta LifeScience, które oferuje nowoczesne i skuteczne preparaty chemiczne. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej!

Tusze Epson

Bogaty asortyment naszej firmy produkującej wysokiej jakości wkłady atramentowe obejmuje doskonałe tusze drukarek Epson, HP, Canon, Lexmark, jak i innych znanych producentów. Produkujemy wkłady o różnych pojemnościach w żadnym stopniu nieodbiegające jakością od oryginalnych produktów. W procesie produkcji stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także nowoczesny sprzęt, aby móc zapewnić Państwu produkty spełniające wszystkie Państwa wymagania. Zachęcamy do kupna naszych zamienników.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top