Katalog - Rehabilitacja, fizjoterapia, specjaliści

Korony protetyczne

Przedstawiamy Państwu znakomitych stomatologów w Bydgoszczy w Gabinecie dentystycznym MałeccyDent. Specjalizujemy się w implantologii, czyli nowoczesnym uzupełnianiu braków w uzębieniu za pomocą koron protetycznych mocowanych na tytanowych śrubach. Tylko u nas znajdziecie Państwo tak nowoczesne metody badań oraz komputerowe dopasowanie i projektowanie całości. Dzięki specjalnym technikom możemy skrócić czas oczekiwania na założenie korony na implancie, czyli śrubie tytanowej. Polecamy.

Implanty Żory

W naszych gabinetach dentystycznych z Żor świadczymy pomoc w zakresie stomatologii zachowawczej (m.in. wypełnienia), protetyki (np. protezy akrylowe, korony ceramiczne), endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii (m.in. ekstrakcje zębów) oraz profilaktyki. Wszczepiamy również implanty oraz zakładamy na nich korony stałe lub tymczasowe.

Świece do masażu

Nasza firma zajmuje się sprzedażą m.in. artykułów kosmetycznych. Świece do masażu, które znajdują się w asortymencie pozwolą Ci przenieść się w świat zupełnie nowych doznań. Produkt cechuje wielozadaniowość - po zapaleniu zmienia postać i pełni funkcję olejku. Oferta obejmuje różne zapachy, dzięki czemu możesz wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada.

Odwyk narkotykowy

Niezależnie od tego, w jakiej formie trujemy swój organizm, po pewnym czasie musi przynieść to złe skutki. Odwyk narkotykowy realizowany przez ośrodek Nowa Droga to terapia, w trakcie której krok po kroku postaramy się dokonać detoksu Waszego organizmu, a jednocześnie, poprzez psychoterapię, pomóc Wam w tym, byście byli w stanie odstawić używki (niezależnie od tego czy przyjmujecie je przez strzykawkę czy na przykład w formie proszku). Oprócz tego leczymy też alkoholizm, zaburzenia depresyjne czy lekomanię.

usg serca Szczecin

Centrum medyczne w Szczecinie oferuje wsparcie z zakresu diagnostyki schorzeń kardiologicznych. USG serca pozwala na ocenę jego budowy oraz kurczliwości, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. U osób chorych, echokardiografia pozwala na badanie rozwoju chorób oraz wczesne wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Sklep dentystyczny

Interesuję Cię wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny? Zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której znajdą Państwo wszelkiego rodzaju produkty wspomagające funkcjonowanie profesjonalnego gabinetu. Oferujemy także produkty zapewniające stałe utrzymanie higieny. Więcej informacji na naszej stronie. Sklep dentystyczny Orimed zaprasza!

Prowadzenie ciąży lekarz

Oczekiwanie na dziecko to bardzo radosny czas dla każdej kobiety. Wiąże się on nie tylko z kompletowaniem wyprawki, ale i systematycznymi badaniami. W naszej klinice świadczymy pomoc, która obejmuje prowadzenie ciąży. Lekarz przeprowadzi wywiad, a także wykona badania USG, które umożliwi ocenę stanu dziecka i diagnozę ewentualnych chorób i wad, np. serca.

Usg piersi Kraków

W krakowskim gabinecie ginekologiczno-położniczym prowadzonym przez lek. med. Monikę Bomersbach wykonywane jest USG piersi. Badanie ultradźwiękami nie trwa długo i można je wykonać w każdym okresie cyklu miesiączkowego. Dlatego łatwo można umówić się na wizytę, dzięki której można sprawdzić stan swojego zdrowia.

Szampon na wypadanie włosów

Wydajny, prosty w użyciu i przede wszystkim - skuteczny. Wszystkie te cechy posiada szampon na wypadanie włosów, który zamówisz na stronie firmy Hair Pharma. Pomaga on skutecznie zwalczać problem łysienia i skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Stawiamy jedynie na wysokiej jakości produkty, dlatego znajdziesz u nas preparaty dwóch znanych marek - Nubea oraz DSD de Luxe. Rozpocznij kurację leczniczą i zobacz jak szybko będziesz widział efekty działania naturalnych, wzmacniających składników.

Leczenie kanałowe znieczulenie

Wizyta u stomatologa kojarzona jest z bólem i budzi duży strach. Pokutuje dawne używanie kiepskich metod i sprzętu. Proponujemy leczenie kanałowe na znieczuleniu w Gdańsku. Wykwalifikowany personel wykonuje zabieg oczyszczania kanałów. Minimalizuje on ból związany z całym procesem do wykonania znieczulenia (które możemy zaproponować w postaci komputerowego, również bezbolesnego). Użycie mikroskopu zapobiega powikłaniom leczenia zębów.

Kule do chodzenia

Sprzedajemy produkty przeznaczone dla pacjentów zmagających się z trudnościami w poruszaniu się. Znajdziecie u nas różnego rodzaju kule do chodzenia: trójnogi i czwórnogi, modele łokciowe, pachowe oraz laski. Przeznaczone są dla dzieci lub dorosłych, w zależności od wariantu, wysokości i dopuszczalnego obciążenia.

Ostrza chirurgiczne ze stali

Oferujemy specjalistyczne narzędzia dla podologów - dopasowane do specyfiki oraz potrzeb ich pracy. W naszej szerokiej ofercie znajdują się różnorodne ostrza chirurgiczne ze stali o znakomitej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia. Są łatwe w dezynfekcji oraz utrzymaniu czystości. Zapraszamy do kontaktu.

Gaz rozweselający Warszawa

Mamy rozwiązanie dla osób, które odczuwają paniczny strach przed wizytą u dentysty i nie są w stanie spokojnie przejść przez zabieg medyczny. Gaz rozweselający, który podajemy w warszawskim gabinecie pomaga się rozluźnić. Warto jednak wiedzieć, że istnieje szereg przeciwwskazań do stosowania podtlenku azotu.

Kardiolog Oświęcim

Zawał serca w dzisiejszych czasach określany jest chorobą cywilizacyjną. Duży stres, szybkie tempo życia, natłok obowiązków oraz nieprawidłowa dieta - to wszystko negatywnie odbija się na układzie krwionośnym i najważniejszym mięśniu w naszym organizmie. Kardiolog jest lekarzem, którego zadaniem jest poradnictwo oraz badanie pacjentów skarżących się na objawy typowe dla chorób krążenia. Wizyta możliwa jest po uprzednim zarejestrowaniu się. Dane kontaktowe zamieszczono na stronie internetowej placówki.

Leczenie depresji Bielsko Biała

Osoby, które cierpią na objawy depresji, często muszą sięgnąć po pomoc specjalistów - psychologów lub psychiatrów - by poczuć się lepiej. Do oznak należą: osłabiona koncentracja, brak motywacji do wstania z łóżka i podjęcia codziennych obowiązków, zmniejszony apetyt i zaburzenia snu, a w skrajnej postaci myśli samobójcze lub wręcz próby odebrania sobie życia. Zajmujemy się leczeniem depresji w gabinecie w Bielsku Białej. Jesteśmy otwarci i empatyczni.

Indywidualna dieta online

Cierpisz na chroniczny brak wolnego czasu bądź znajdujesz się w dalekiej odległości od naszej poradni? W naszej ofercie dostępna jest indywidualna dieta online - najlepsza dla zabieganych oraz wszystkich osób, które nie mogą skorzystać z naszych usług stacjonarnie. Umów się na konsultację klikając na kalendarz rejestracyjny w prawym, dolnym rogu strony!

Dom seniora włocławek

Z wiekiem przychodzi taki czas, że mamy trudności z wykonywaniem podstawowych czynności życiowych czy zrobieniem samodzielnie zakupów w sklepie. Gdy rodzina mieszka daleko, takie osoby zostają osamotnione i nie mogą liczyć na pomoc nikogo bliskiego. Nasz dom seniora znajduje się we Włocławku. Zapewniamy całodobową i specjalistyczną opiekę medyczną dla osób w podeszłym wieku. Pobyty są u nas krótko- i długoterminowe. Nasza placówka zapewnia 5 posiłków dziennie o różnej kaloryczności. Dania przystosowane są do diety podopiecznych.

żywność z konopi

W sklepie internetowym dostępne są liczne produkty CBD. Jedną z kategorii jest różnorodna żywność z konopi. Znajdują się tu ciasteczka w kilku smakach, tabliczki mlecznej oraz gorzkiej czekolady, gumy do żucia, a także lizaki. Produkty zawierają dodatek m.in. białka z nasion lub aromatu i nie tylko.

Dentysta Ursynów

Specjalizujemy się w usługach stomatologicznych świadczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Podczas leczenia pacjentem zajmuje się lekarz dentysta, oferujemy zabiegi z zakresu profilaktyki, chirurgii, implantologii, protetyki czy endodoncji, a także ortodoncji. Nasza klinika znajduje się w Ursynowie.

Fizjoterapeuta

Dla osób chorych, zmagających się z poważnymi urazami na skutek wad wrodzonych lub wypadku, każdy postęp w leczeniu jest wielkim sukcesem. Nie jest to możliwe bez odpowiedniego nastawienia psychicznego oraz specjalistycznej pomocy. W takich przypadkach ważną rolę pełni fizjoterapeuta, który na terenie Bielsko Białej oraz innych miast wspiera dorosłych i dzieci w osiągnięciu sprawności.

Produkty przeciwodleżynowe

Niektóre schorzenia wymagają ciągłego pozostawania łóżku. Aby uniknąć ran, które powstają w wyniku miejscowego niedokrwienia, warto wyposażyć się w produkty przeciwodleżynowe. W naszym sklepie internetowym dostępne są materace, krążki, prześcieradła oraz podkładki, które można stosować na stelażach medycznych.

Szkolenia farmaceutyczne

Prowadzimy kursy dla przedsiębiorców i pracowników sprzedających medykamenty. Szkolenia farmaceutyczne pozwolą poznać regulacje prawne dotyczące wystawiania recept, reklamowania środków na poprawę zdrowia (w tym także spożywczych i kosmetycznych) oraz refundacji wyrobów medycznych i środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

kurs udzielania pierwszej pomocy

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach — my przekazujemy wiedzę jak się wtedy zachować. W naszej ofercie znajduje się między innymi kurs udzielania pierwszej pomocy. Przestawiamy na nim podstawowe czynności ratujące życie, które należy wykonać przed przyjazdem zespołu medycznego — zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi szkoleniami.

Balkoniki rehabilitacyjne

Postawiliśmy sobie za cel zaopatrywanie naszych Klientów w wykazujące się świetnymi parametrami produkty z branży medycznej. Technika medyczna jest w stanie zaoferować np. specjalistyczne balkoniki rehabilitacyjne, które przyczynią się do usprawniania układu ruchu podczas terapii i w procesie wracania do pełnej sprawności. Oferowany przez nasz rollator umożliwia samodzielne przemieszczanie się osobom chorym lub starszym, co znacznie przekłada się na ich samopoczucie, a jednocześnie zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Kosmetyki naturalne

Do pielęgnacji cery oraz skóry polecamy kosmetyki naturalne. W przeciwieństwie do zwykłych sklepowych preparatów, te proponowane przez nas nie zawierają chemicznych substancji. Dlatego mogą właściwie dbać o Twoje ciało i skutecznie poprawiać jego wygląd. Pozwalają także opóźnić procesy starzenia się.

Woda alkaiczna

Uzdrowiska często kojarzone są z różnego rodzaju kuracjami naturalnymi, na przykład inhalacjami. Woda alkaliczna jest niemal nieodłącznym elementem pobytu w takim miejscu. Zawiera naturalny dwutlenek węgla - aż 2410 miligramów na litr! Jej całkowita mineralizacja wynosi 7276 miligrama na litr, a PH - 6,7.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top