Katalog - Rehabilitacja, fizjoterapia, specjaliści

Stomatolog Szczecin

Interesuje Was sprawdzony stomatolog? Szczecin jest miastem, w którym żyjecie? w takim razie koniecznie musicie odwiedzić naszą placówkę. Proponujemy fachowa obsługę w zakresie stomatologii zachowawczej oraz prewencji. Proponujemy także szereg usług w obszarze stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii, protetyki, implantologii. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, miłą obsługę oraz fachowe doradztwo i pomoc medyczną.

Korony protetyczne

Przedstawiamy Państwu znakomitych stomatologów w Bydgoszczy w Gabinecie dentystycznym MałeccyDent. Specjalizujemy się w implantologii, czyli nowoczesnym uzupełnianiu braków w uzębieniu za pomocą koron protetycznych mocowanych na tytanowych śrubach. Tylko u nas znajdziecie Państwo tak nowoczesne metody badań oraz komputerowe dopasowanie i projektowanie całości. Dzięki specjalnym technikom możemy skrócić czas oczekiwania na założenie korony na implancie, czyli śrubie tytanowej. Polecamy.

Implanty Żory

W naszych gabinetach dentystycznych z Żor świadczymy pomoc w zakresie stomatologii zachowawczej (m.in. wypełnienia), protetyki (np. protezy akrylowe, korony ceramiczne), endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii (m.in. ekstrakcje zębów) oraz profilaktyki. Wszczepiamy również implanty oraz zakładamy na nich korony stałe lub tymczasowe.

Psycholog

Dobry psychoterapeuta, to osoba mająca sporą wiedzę, znająca różne techniki, a przy okazji świetnie dogadująca się z pacjentami, budząca zaufanie, cierpliwa i o otwartym umyśle. Właśnie taki jest psycholog przyjmujący w gabinecie w Poznaniu. Prowadzi on przede wszystkim terapię indywidualną, par o niesformalizowanym statusie i małżeńską. Pomaga w leczeniu m.in.: nerwicy, depresji, zaburzeń odżywiania, napadów lęków, bezsenności, problemach ze sferą seksualną, rodzinnych, z komunikacją w pracy, stresu.

jąkanie

Centrum terapeutyczne oferuje turnusy adresowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z problemem właściwej wymowy. Jąkanie i zacinanie nie musi już ograniczać kontaktów towarzyskich, rówieśniczych ani być przyczyną osłabionej pewności siebie. Specjaliści pomogą w zwalczeniu problemu. Długotrwała praca przynosi dobre rezultaty.

Świece do masażu

Nasza firma zajmuje się sprzedażą m.in. artykułów kosmetycznych. Świece do masażu, które znajdują się w asortymencie pozwolą Ci przenieść się w świat zupełnie nowych doznań. Produkt cechuje wielozadaniowość - po zapaleniu zmienia postać i pełni funkcję olejku. Oferta obejmuje różne zapachy, dzięki czemu możesz wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada.

Szczoteczki do zębów Oral-B

Interesują Cię szczoteczki do zębów Braun Oral-b? Znajdziesz je w ofercie jaka została przygotowana przez sklep internetowy podany w linku. Sklep.dib.com.pl oferuje szeroki asortyment produktów służących profesjonalnej higienie jamy ustnej. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie, zapraszamy serdecznie!

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top