Katalog - Kuchnia, przyrządzenie dań, restauracje

Wyposażenie gastronomii

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego to firma VIK-POL Gastro jest idealnym wyborem! Czekają tu na Ciebie niezbędne elementy wyposażenia restauracji, hoteli i innych obietków związanych z tą branżą. Szeroki zakres produktów jakie oferujemy naszym klientom sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Gwarantujemy najlepsze artykuły kuchenne na rynku, a nasi pracownicy służą radą. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się o tym osobiście - zapraszamy!

prasa do mięsa

Naszym celem jest zaopatrywanie branży gastronomicznej w doskonałe rozwiązania, które idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Klienci chcą sięgnąć po swoje ulubione słodkości. W szerokim asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znajdują się m. in. maszyny do lodów włoskich, amerykańskich oraz gałkowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji są one wyposażone w energooszczędne systemy pozwalające na tanią eksploatację oraz odpowiadają na standardy HACCP dla kontroli żywności.

Bankiety Poznań

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług cateringowych, które świadczymy już od lat i jesteśmy znani ze swojego profesjonalizmu. Szybko i terminowo dostarczymy na wszelkiego rodzaju bankiety w Poznaniu smaczne dania, które cechuje duża różnorodność oraz pieczołowitość w przygotowaniu. Wszystkie wyszły spod rąk naszych mistrzów, którzy bez wątpienia sprawią wszystkim gościom nie lada gratkę. Zapewniamy fachową obsługę w niskich cenach, proponując przy okazji baristę oraz fontannę z czekolady.

Dehydratory

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do wyposażenia kuchni, w tym sokowirówek czy robotów. Oferujemy również dehydratory, czyli suszarki do owoców. Dzięki nim można szybko i skutecznie wysuszyć naturalne produkty, które zachowują swoje wartości odżywcze, a dzięki tym działaniom mają również dłuższy termin spożycia.

włoska kawa

Pyszna, włoska kawa - skąpane w słońcu ziarna, korzystne ceny oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Tym właśnie odznacza się nasza fantastyczna kawa w Giovani Coffee. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich koneserów bogatego w intensywność i aromat smaku. Nasze napoje podbijają podniebienia każdego. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Sklep gastronomiczny

Prezentujemy Państwu profesjonalne wyposażenie kuchenne. Sklep gastronomiczny Gastromi dba o jak najwyższą jakość prezentowanych urządzeń oraz ich nowoczesność i niezawodność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dla Państwa nie tylko spełnieniem oczekiwań dotyczących wytrzymałości i solidności, ale również łatwości w obsłudze. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Opłatki na tort

Proponujemy jadalne dekoracje na wypieki okolicznościowe. Oferowane opłatki na tort wzbudzają sensację szczególnie wśród dzieci - dostępne są bowiem nadruki ze znanymi i lubianymi postaciami z bajek - Smerfami, superbohaterami, bohaterami z animacji Disneya, itd. Dekoracje zostały wykonane ze specjalnych atestowanych tuszy spożywczych.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top