Katalog - Kuchnia, przyrządzenie dań, restauracje

Wyposażenie gastronomii

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego to firma VIK-POL Gastro jest idealnym wyborem! Czekają tu na Ciebie niezbędne elementy wyposażenia restauracji, hoteli i innych obietków związanych z tą branżą. Szeroki zakres produktów jakie oferujemy naszym klientom sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Gwarantujemy najlepsze artykuły kuchenne na rynku, a nasi pracownicy służą radą. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się o tym osobiście - zapraszamy!

prasa do mięsa

Naszym celem jest zaopatrywanie branży gastronomicznej w doskonałe rozwiązania, które idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Klienci chcą sięgnąć po swoje ulubione słodkości. W szerokim asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znajdują się m. in. maszyny do lodów włoskich, amerykańskich oraz gałkowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji są one wyposażone w energooszczędne systemy pozwalające na tanią eksploatację oraz odpowiadają na standardy HACCP dla kontroli żywności.

Bankiety Poznań

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług cateringowych, które świadczymy już od lat i jesteśmy znani ze swojego profesjonalizmu. Szybko i terminowo dostarczymy na wszelkiego rodzaju bankiety w Poznaniu smaczne dania, które cechuje duża różnorodność oraz pieczołowitość w przygotowaniu. Wszystkie wyszły spod rąk naszych mistrzów, którzy bez wątpienia sprawią wszystkim gościom nie lada gratkę. Zapewniamy fachową obsługę w niskich cenach, proponując przy okazji baristę oraz fontannę z czekolady.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top