Katalog - Kuchnia, przyrządzenie dań, restauracje

Wyposażenie gastronomii

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego to firma VIK-POL Gastro jest idealnym wyborem! Czekają tu na Ciebie niezbędne elementy wyposażenia restauracji, hoteli i innych obietków związanych z tą branżą. Szeroki zakres produktów jakie oferujemy naszym klientom sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Gwarantujemy najlepsze artykuły kuchenne na rynku, a nasi pracownicy służą radą. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się o tym osobiście - zapraszamy!

włoska kawa

Pyszna, włoska kawa - skąpane w słońcu ziarna, korzystne ceny oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Tym właśnie odznacza się nasza fantastyczna kawa w Giovani Coffee. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich koneserów bogatego w intensywność i aromat smaku. Nasze napoje podbijają podniebienia każdego. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Opłatki na tort

Proponujemy jadalne dekoracje na wypieki okolicznościowe. Oferowane opłatki na tort wzbudzają sensację szczególnie wśród dzieci - dostępne są bowiem nadruki ze znanymi i lubianymi postaciami z bajek - Smerfami, superbohaterami, bohaterami z animacji Disneya, itd. Dekoracje zostały wykonane ze specjalnych atestowanych tuszy spożywczych.

sztućce złote

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne akcesoria jadalniane. Polecamy klasyczną, bardzo delikatną porcelanę oraz eleganckie złote sztućce odznaczające się pięknym, ponadczasowym designem. Doskonała jakość oraz przystępne ceny naszego asortymentu z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top