Katalog - Kuchnia, przyrządzenie dań, restauracje

Wyposażenie gastronomii

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego to firma VIK-POL Gastro jest idealnym wyborem! Czekają tu na Ciebie niezbędne elementy wyposażenia restauracji, hoteli i innych obietków związanych z tą branżą. Szeroki zakres produktów jakie oferujemy naszym klientom sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Gwarantujemy najlepsze artykuły kuchenne na rynku, a nasi pracownicy służą radą. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się o tym osobiście - zapraszamy!

Jura Impressa

U nas kupisz ekspresy Jura Impressa. Profesjonalne, ciśnieniowe i automatyczne zarówno do użytku osobistego jak i do gastronomii i biur. Ekspresy Jura cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Marka sama sprawia, że ekspresy Jura Impressa są bardzo popularne wśród użytkowników. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego.

prasa do mięsa

Naszym celem jest zaopatrywanie branży gastronomicznej w doskonałe rozwiązania, które idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Klienci chcą sięgnąć po swoje ulubione słodkości. W szerokim asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znajdują się m. in. maszyny do lodów włoskich, amerykańskich oraz gałkowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji są one wyposażone w energooszczędne systemy pozwalające na tanią eksploatację oraz odpowiadają na standardy HACCP dla kontroli żywności.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top