Katalog - Przemysł, Urządzenia do firm i fabryk

laserowe wycinanie blachy

Jeśli potrzebne jest Wam niezwykle precyzyjnie wykonywane laserowe wycinanie blachy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas nowoczesne technologie pozwalające na uzyskiwanie wybranych przez Wam wielkości czy też długości wybranych elementów. Oferowane są przez nas również cięcie czy gięcie blach.

Płyty faliste

Nasza firma Murgrabia zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do budownictwa oraz różnych gałęzi przemysłu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi płyty faliste oraz trapezowe, które pozwalają na stworzenie trwałego, odpornego pokrycia dachowego. Wykorzystuje się je w wielkopowierzchniowych budynkach, takich jak hale czy magazyny. Chronią wnętrze przed wszelkiego rodzaju opadami, zapewniając odpowiednie warunki w środku. Zapewniamy produkty najwyższej jakości.

Podnośniki dla niepełnosprawnych

Podnośniki dla niepełnosprawnych to coraz częstsze rozwiązanie w urzędach, czy szpitalach, które dbają o jak największy komfort osób poruszających się na wózkach. To udogodnienie, które jest niezwykle dobrze widziane, a przede wszystkim ułatwia dostęp do danego obiektu osobom, które mają trudności z wejściem po schodach.

Zbiorniki sprężonego powietrza

Profesjonalne zbiorniki sprężonego powietrza dostępne w ofercie firmy Niwa to konstrukcje wyjątkowo wytrzymałe i szczelne. Jesteśmy solidną firmą, która przede wszystkim dba o wyjątkowe dopasowanie się do oczekiwań Klientów. Jesteśmy profesjonalistami, którym można zaufać. Właśnie na zaufaniu opiera się współpraca z firmą Niwa. Oferując zbiorniki sprężonego powietrza, stawiamy na ich wysoką jakość i najwyższą funkcjonalność, która z pewnością zachwyci każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Naszą specjalnością jest bezpieczeństwo systemów informatycznych. Swoją propozycję kierujemy w stronę wszystkich tych, którzy chcą, aby ich firmy zyskały rozwiązania na najwyższym poziomie. Dzięki nam będziesz mógł być spokojny o to, że wszystkie dane będą objęte ochroną i nie trafią w niepowołane ręce. Zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci całkowite bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Cięcie wodą

Prawdą jest, iż jeśli ktokolwiek decyduje się na to, aby w problemem wykrojenia określonego kształtu z kawałka pleksi zwrócić się do specjalistycznego warsztatu oczekuje, iż efekt okaże się możliwie najbardziej odpowiadać oczekiwaniom. Jednakże, aby tak się stało, warto pamiętać, iż jedyną drogą do tego może być wykorzystanie techniki cięcia wodą. Metoda ta nie posiada jakichkolwiek ograniczeń rozmiarowych, a jej precyzja obejmuje nawet najmniejsze elementy pozwalając unikać nadmiaru drżeń i pyłu.

Serwis urządzeń drukujących

Jeżeli poszukujesz specjalistów zajmujących się obsługą serwisową oraz sprzedażą profesjonalnych urządzeń drukujących, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, pozwalając na usprawnienie pracy w biurze. Polecamy między innymi nowoczesne kserokopiarki renomowanych marek, które nie tylko sprzedajemy, ale również wynajmujemy na określony czas. Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Manipulatory

Przedstawiamy Ci szeroki wybór urządzeń usprawniających pracę w przemyśle metalowym, materiałowym czy stolarce. Manipulator do beczek z firmy AIR-LIFT prowadzi do zwiększenia mocy produkcyjnej sił roboczych. Przedstawiamy urządzenia marki PZERO - wyposażone w szczęki, które możesz dostosować do wybranego przez siebie rozmiaru. Są one pokryte odpowiednią warstwą materiałów, dzięki czemu trzymanie produktów jest w pełni bezpieczne. Pewność transportu zapewniają specjalistyczne zaciski wewnętrzne lub nożycowe.

Regeneracja wałów

Proces obróbki skrawaniem stosuje się w przypadku konstrukcji stalowych i metalowych, których produkcja zajęłaby wiele czasu i była zbyt kosztowna. Dlatego w naszej ofercie znajduje się m.in. regeneracja wałów, która odbywa się najpierw poprzez pokrywanie elementu warstwą metalu wytworzoną w procesie spawania, a następnie usunięcie z niego zbędnego naddatku.

Latarki strażackie

Nasza firma w swojej ofercie posiada między innymi, wysokiej jakości latarki strażackie Atex. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskanie dodatkowych źródeł światła nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zasilane są one w szybki i prosty sposób za pomocą odpowiednich akumulatorów. Zapraszamy!

Spawarki

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć liczne urządzenia i narzędzia, między innymi najróżniejsze spawarki i akcesoria do nich. Polecamy między innymi urządzenie inwertorowe VIP 3000. Model przystosowany jest do przenoszenia ręcznego i posiada mocną, trwałą obudowę z metalu, chroniącą urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Płyny do prania odzieży sportowej

Jeśli nie wiesz jak pozbyć się kolejnej plany z trawy, kurzu czy błota, nasze środki czyszczące, takie jak płyny do prania odzieży sportowej, odplamiacze tlenowe, zapieracze, proszki i koncentraty z pewnością ułatwią Tobie czyszczenie ubrań. Dzięki nim będziesz pamiętać, że ćwiczenia to zdrowie a nie powód do strachu o zabrudzenia.

Regał chłodniczy

Chcąc zapewnić świeżość sprzedawanym wędlinom, rybom czy serom, musisz wyposażyć swój sklep w regał chłodniczy. Dzięki temu Twoje produkty dłużej będą pięknie się prezentować i cudownie pachnieć. Oferujemy modele w postaci witryn, jak i pojemnych szaf. Posiadamy również szeroki wybór urządzeń mroźniczych.

Silniki hydrauliczne

Posiadamy w naszej ofercie szeroką gamę urządzeń zębatych, tłoczkowo-osiowych, gerotorowych i tłoczkowo-promieniowych. Silniki hydrauliczne doskonale sprawdzają się we wszelkich maszynach (np. rolniczych, leśnych) czy instalacjach przemysłowych (wykorzystywanych w górnictwie czy w branży budowlanej). Pomagamy dobrać odpowiednie parametry układu.

Archiwizacja materiałów klasy biznes

Przedstawiamy firmę Green Data i Wspólnicy. Niszczenie dokumentów oraz archiwizacja materiałów klasy biznes jest naszym głównym zadaniem. Wykonujemy to profesjonalnie i rzetelnie, bez żadnego ryzyka wydostania się poufnych danych. Zajmujemy się archiwami firmowymi, przeterminowaną dokumentacją, bezużyteczną makulaturą. Możemy przeprowadzić proces usuwania na miejscu albo też zabrać ją do naszej przetwórni i poddać ekologicznemu recyklingowi. Zajmujemy się również prowadzeniem archiwów dla firm, które nie mają odpowiednich do tego warunków.

Czujniki zegarowe

Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych narzędzi metrologicznych. Oferujemy czujniki zegarowe, które są szeroko wykorzystywane w laboratoriach chemicznych czy warsztatach. Ich działanie opiera się wskazywaniu na tarczy badanej wartości,a charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością i precyzją pomiaru.

uzdatnianie

Nasza firma oferuje nowoczesne systemy uzdatniania wody. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne filtry, dzięki którym będzie smakowała ona jak mineralna lub źródlany odpowiednik z butelek. Proces mimo wykorzystania zaawansowanych urządzeń jest dziecinnie prosty. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.

Naprawa silników

Wszystkie mechanizmy, niezależnie od tego czy są one zasilane paliwem płynnym, gazowym, czy też energią elektryczną mają swój określony czas żywotności, po którym zaczynają ulegać pierwszym awariom. Naprawa silników to jedna z usług świadczonych przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej. Zajmujemy się kompleksowym remontem napędów, szczególnie tych, które są wykorzystywane w zakładach przemysłowych czy przepompowniach. W naszym zakładzie posiadamy zaawansowany sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy dokładnie sprawdzić stan urządzenia.

Systemy przeciwpożarowe

Zastosowanie odpowiednich produktów podczas budowy może uchronić lokal w momencie pojawienia się ognia. Dlatego nasza firma oferuje swoim klientom nowoczesne systemy przeciwpożarowe. Ich zastosowanie umożliwia zablokowanie rozprzestrzeniającego się ognia w budynku oraz wydłużenie czasu ewakuacji lokatorów.

Czujnik gazu

Wśród dostępnych na rynku detektorów znajdują się i te, które powinny stanowić podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Bez wątpienia zalicza się do nich czujnik gazu. Urządzenie, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Piri jest niezwykle proste w montażu - nie wymaga przeprowadzenia specjalistycznych prac instalacyjnych. Jest również wyjątkowo sprawne w działaniu - pozwoli podnieść standard bezpieczeństwa w budynku. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości - mieszkańcy zostaną o tym natychmiast zaalarmowani.

Kasy sklepowe

Współpracujemy z tak znanymi producentami jak Novitus, PosNet czy Innova. Wejdź na stronę internetową sklepu Guzik Systemy Informatyczne i przekonaj się jak szeroki wybór urządzeń elektronicznych możesz mieć w jednym miejscu. Szczególnie polecamy nasze solidne i nowoczesne kasy fiskalne - urządzenia, które nadają się idealnie do pracy w branży logistyki, przemysłu czy handlu. Oprócz tego przedsiębiorcom oferujemy terminale płatnicze, drukarki kodów kreskowych, kolektory danych oraz oprogramowania.

Systemy zarządzania drukiem

W przypadku kopiowania bardzo dużych ilości danych oferujemy inteligentne systemy zarządzania drukiem. Proponowane przez naszą firmę oprogramowanie pozwala na wykonanie dokumentów w kolorze, a także w technologii czarno-białej, zarówno w formacie A3, jak i A4, a także w ramach systemu produkcyjnego, wykonywanego na szerszą skalę.

Opakowania EPP

Korzystając z naszej oferty mają Państwo dostęp do wysokiej jakości wyrobów, które spełniają najwyższe normy. Mogą państwo zamówić u nas kształtki oraz opakowania EPP wykonane z surowców spienianych oraz styropianu. Każdy z wykorzystywanych materiałów jest ekologiczny i może być poddany recyklingowi.

lampy uliczne

Wydatki na energię, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, stanowią bardzo duże obciążenie dla każdego samorządu, gminy i miasta. Firma oferuje rozwiązania, które mogą znacząco je obniżyć. Są to lampy LED uliczne, które pobierają znacznie mniej prądu a świecą jaśniej, mocniej i przyjemniej dla oka.

etykiety brady

Zapraszamy do zapoznania się nie tylko z dostępnymi w naszym asortymencie drukarkami, ale również przeznaczonymi do nich materiałami. Warte uwagi są w szczególności etykiety producenta Brady, które oferujemy w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych - sprawdzają się w różnych modelach naszych urządzeń.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top