Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

Adwokat Bydgoszcz

Osoby potrzebujące wsparcia dotyczącego spraw spadkowych, cywilnych, karnych i pracy, mogą skorzystać z pomocy jaką proponuje prawnik Dorota Paczkowska z Bydgoszczy. Trudni się ona opracowywaniem indywidualnych strategii działania, uprzedza także o skutkach wyboru konkretnego sposobu prowadzenia zlecenia. Zajmuje się również sporządzaniem analiz tekstowych i opiniowaniem. Wspiera pary, które chcą w jak najmniej dyskomfortowych warunkach się rozstać. Jest w stanie klienta całkowicie zastąpić przed sądem.

Notariusz w Bydgoszczy

Czynności, jakie są wykonywane w kancelarii w Bydgoszczy, to między innymi ustanawianie służebności gruntu, umowy sprzedaży nieruchomości, wykonywanie testamentów oraz poświadczanie opisów dokumentów. Notariusz udziela również porad - na spotkanie należy przynieść akta, które dotyczą sprawy związanej z zapytaniem.

Adwokat Mińsk Mazowiecki

Kancelaria, która świadczy wsparcie w Mińsku Mazowieckim pomaga zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Możliwe jest również wsparcie dla organizacji społecznych oraz związkowych. Adwokat może pomóc w sprawach związanych z prawem pracy, oświatowym, cywilnym, a także karnym. Pomoc świadczona jest także online.

Porady prawne online

Jeżeli chciałbyś otrzymać konstruktywną poradę prawną, ale nie możesz przyjechać do biura, to zajrzyj na stronę pjkancelaria.pl, gdzie możesz uzyskać kompleksową pomoc online, bez potrzeby ruszania się sprzed ekranu twojego komputera. Wystarczy, że prześlesz odpowiednie dokumenty, a po zaksięgowaniu opłaty pracownicy prześlą ci wszelkie niezbędne analizy, sporządzoną przez nich dokumentację, wzory umów, opinie oraz pisma procesowe. Wszystko zgodnie z zachowaniem tajemnicy zawodowej.

Podział majątku po rozwodzie

Niektórzy ludzie po kilkunastu latach małżeństwa z różnych przyczyn decydują się na jego rozwiązanie. Skutkuje to rozwodem, podczas którego najczęściej następuje podział majątku. Adwokat może przygotować takie dokumenty i złożyć odpowiedni wniosek. Tego typu postępowanie bywa trudne, ze względu na emocje, jakie panują między byłymi małżonkami. Nieoceniona jest wówczas pomoc pełnomocnika, który oceni i przeanalizuje wartość wspólną posiadanych w domu rzeczy. Dodatkowo pomagamy klientom w zebraniu odpowiedniej ilości dowodów i dokumentów.

Odszkodowania Kraków

Jeśli zostałeś ofiarą wypadku komunikacyjnego, po którym ciągle dochodzisz do siebie, nie zastanawiaj się, ale od razu rozpocznij walkę o wypłatę należnej ci rekompensaty od towarzystwa ubezpieczeniowego. Najlepiej będzie, jeśli zdasz się na fachowe doradztwo oraz pełnomocnictwo doświadczonej kancelarii prawnej. Biuro radców prawnych Wolff & Sieniawski specjalizuje się w procesach o odszkodowania w Krakowie. Nie obce są im również sprawy o windykację należności. Zajmujemy się reprezentowaniem firm i klientów prywatnych.

prawo spółek handlowych adwokat Bydgoszcz

Strona internetowa oferuje pomoc klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym w zakresie interpretacji przepisów i dochodzenia roszczeń. Radca pomaga w takich sprawach jak upadłość i windykacja oraz prawo spółek handlowych. Adwokat z Bydgoszczy został wpisany na Listę Mediatorów Sądu Arbitrażowego.

Upadłość firmy

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się nasza Kancelaria jest kompleksowa obsługa biznesu. Wiąże się to nie tylko z koniecznością uczestniczenia w standardowych działaniach i pracach dokumentacyjnych, ale również w tych strategiach, które zmierzają do ogłoszenia upadłości firmy. Niekiedy jest to ostateczne rozwiązanie, które powinno być przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami oraz standardami. Należy więc podjąć pełną współpracę z prawnikiem, który będzie w stanie zatroszczyć się o takie działanie.

ochrona majątku

Kancelaria Haber & Haber specjalizuje się między innymi w obsłudze prawnej przedsiębiorców działających w różnych dziedzinach przemysłu. Usługi obejmują takie działania jak odszkodowania, negocjacje, rynki kapitałowe, restrukturyzacja, ubezpieczenia, finanse, nieruchomości, postępowania sądowe, odzyskiwanie należności czy ochrona majątku przed wierzycielami. Wejdź już teraz na stronę internetową naszej kancelarii by dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top