Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

Likwidacja karaluchów Warszawa

Macie Państwo poważny kłopot z owadami, które zalęgły się w Waszym mieszkaniu? A może chcecie po prostu odkazić jakieś miejsce i poczuć się spokojnie, że wszystkie zarazki oraz mikrobiologiczne niebezpieczeństwa zostały z niego usunięte? W obrębie działalności firmy Solinex proponujemy zróżnicowany zestaw usług, w tym likwidację karaluchów na terenie Warszawy i innych miast.

Adwokat Bydgoszcz

Osoby potrzebujące wsparcia dotyczącego spraw spadkowych, cywilnych, karnych i pracy, mogą skorzystać z pomocy jaką proponuje prawnik Dorota Paczkowska z Bydgoszczy. Trudni się ona opracowywaniem indywidualnych strategii działania, uprzedza także o skutkach wyboru konkretnego sposobu prowadzenia zlecenia. Zajmuje się również sporządzaniem analiz tekstowych i opiniowaniem. Wspiera pary, które chcą w jak najmniej dyskomfortowych warunkach się rozstać. Jest w stanie klienta całkowicie zastąpić przed sądem.

Notariusz w Bydgoszczy

Czynności, jakie są wykonywane w kancelarii w Bydgoszczy, to między innymi ustanawianie służebności gruntu, umowy sprzedaży nieruchomości, wykonywanie testamentów oraz poświadczanie opisów dokumentów. Notariusz udziela również porad - na spotkanie należy przynieść akta, które dotyczą sprawy związanej z zapytaniem.

Czyszczenie separatorów

Nasza firma to lider w zakresie usuwania zabrudzeń z systemów kanalizacyjnych oraz sieci deszczowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pomoc ze strony doświadczonych fachowców, którzy do dyspozycji posiadają nowoczesny technologicznie sprzęt. Do realizacji usług wykorzystujemy między innymi sprzęt, pozwalający na usuwanie zanieczyszczeń za sprawą wody pod ciśnieniem. Nasze czyszczenie separatorów to nie tylko gwarancja terminowej realizacji, ale także najbardziej atrakcyjnych cen. Zapraszamy!

Pozew za kredyt we frankach

Kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje pomoc dla kredytobiorców CHF. Pomagamy złożyć pozew za kredyt we frankach, jeśli istnieją podstawy do roszczeń względem banku. Ocena i analiza dokumentów związanych z zaciągniętą pożyczką odbywa się w ramach bezpłatnych indywidualnych konsultacji prawnych w naszym biurze.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top