Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Windykacja

Obszarem naszej głównej specjalności jest windykacja. Prowadzimy ją zawsze adekwatnie do danej sprawy - jej stopnia zawiłości, otwartości dłużnika na współpracę oraz oczekiwań naszego klienta. Głównym celem zawsze pozostaje możliwie jak najszybsze odzyskanie należności przy zachowaniu jak najmniejszych kosztów działań. Dzięki wiedzy, wysokim kwalifikacjom zawodowym, jak również znajomości licznych narzędzi prawnych, Debt Collecting & Consulting Finanse sp. z o.o. może sięgać po środki skuteczne i przynoszące oczekiwane rezultaty w postaci spłaty zadłużenia.

porady prawne tychy

Świadczymy usługi doradztwa z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej oraz administracyjnego i podatkowego. Kancelaria KMS Legal w oparciu o przyjęte standardy etyki zawodowej. W skład naszego zespołu prawniczego wchodzi adwokat. Głównym obszarem naszej działalności jest obsługa firm, jednak świadczymy także pomoc doraźną podmiotom prywatnym.

kancelaria adwokacka

Podejmując się współpracy z naszą kancelarią adwokacką z biurem w Lublinie, mogą Państwo liczyć na wieloaspektową obsługę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele różnych spraw dotyka zarówno zapisów tworzących treść Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, jak również Kodeksu cywilnego. Dlatego też bardzo istotne jest wsparcie prawnika, które pozwoli w sposób wszechstronny poprowadzić Państwa sprawę. Nasi prawnicy podejmują się obsługi prawnej w następujących gałęziach: przewozowej, cywilnej, upadłościowej, pracy, handlowej, etc.

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

http://www.kancelaria-ll.pl/

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na profesjonalnej poradzie prawnej jest nasz radca prawny. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby świadczyć fachowe usługi prawnicze. Pomagamy rozwiązać problem każdej osoby, która się do nas zgłosi. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top