Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Prawo zamówień publicznych

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie realizowane przez naszych specjalistów prawo zamówień publicznych. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie analizy czy opinie dotyczące właściwych akt. Zajmujemy się także innymi obszarami, związanymi z obrotem nieruchomościami czy innego typu inwestycjami budowlanymi. Nasi adwokaci zajmują się sprawdzaniem i przygotowywaniem kwestii formalnych, zgodności z obecnymi przepisami prawnymi. Zapraszamy do umawiania się na spotkania w naszym biurze.

Windykacja Lublin

Jednymi ze spraw, którymi zajmuje się nasza kancelaria w Lublinie jest windykacja. Adwokat Piotr Mazur oraz jego zespół prawników prowadzą w imieniu klientów postępowania wobec nieuczciwych dłużników, którzy posiadają nieuregulowane roszczenia wobec naszych klientów. Bierzemy udział w negocjacjach, które są polubownym sposobem na załatwienie sprawy i spłacenie swoich należności. W przypadku dobrej woli ze strony dłużnika, sprawa jest kierowana na wokandę sądową, gdzie również reprezentujemy klienta, starając się odzyskać jego należności.

Windykacja

Obszarem naszej głównej specjalności jest windykacja. Prowadzimy ją zawsze adekwatnie do danej sprawy - jej stopnia zawiłości, otwartości dłużnika na współpracę oraz oczekiwań naszego klienta. Głównym celem zawsze pozostaje możliwie jak najszybsze odzyskanie należności przy zachowaniu jak najmniejszych kosztów działań. Dzięki wiedzy, wysokim kwalifikacjom zawodowym, jak również znajomości licznych narzędzi prawnych, Debt Collecting & Consulting Finanse sp. z o.o. może sięgać po środki skuteczne i przynoszące oczekiwane rezultaty w postaci spłaty zadłużenia.

porady prawne tychy

Świadczymy usługi doradztwa z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej oraz administracyjnego i podatkowego. Kancelaria KMS Legal w oparciu o przyjęte standardy etyki zawodowej. W skład naszego zespołu prawniczego wchodzi adwokat. Głównym obszarem naszej działalności jest obsługa firm, jednak świadczymy także pomoc doraźną podmiotom prywatnym.

Kancelaria Będzin

Znajdująca się w Będzinie kancelaria adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa pracy, cywilnego, karnego, a także rodzinnego. Prowadzący ją adwokaci udzielają porad prawnych, przygotowują opinie, a także sporządzają pisma procesowe i wzory dokumentów. Oferta biura skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, lecz także firm.

kancelaria adwokacka

Podejmując się współpracy z naszą kancelarią adwokacką z biurem w Lublinie, mogą Państwo liczyć na wieloaspektową obsługę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele różnych spraw dotyka zarówno zapisów tworzących treść Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, jak również Kodeksu cywilnego. Dlatego też bardzo istotne jest wsparcie prawnika, które pozwoli w sposób wszechstronny poprowadzić Państwa sprawę. Nasi prawnicy podejmują się obsługi prawnej w następujących gałęziach: przewozowej, cywilnej, upadłościowej, pracy, handlowej, etc.

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top