Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Windykacja

Obszarem naszej głównej specjalności jest windykacja. Prowadzimy ją zawsze adekwatnie do danej sprawy - jej stopnia zawiłości, otwartości dłużnika na współpracę oraz oczekiwań naszego klienta. Głównym celem zawsze pozostaje możliwie jak najszybsze odzyskanie należności przy zachowaniu jak najmniejszych kosztów działań. Dzięki wiedzy, wysokim kwalifikacjom zawodowym, jak również znajomości licznych narzędzi prawnych, Debt Collecting & Consulting Finanse sp. z o.o. może sięgać po środki skuteczne i przynoszące oczekiwane rezultaty w postaci spłaty zadłużenia.

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

Porady prawne Bydgoszcz

Klientami naszej kancelarii są zarówno przedsiębiorstwa z Bydgoszczy, jak i osoby indywidualne. Świadczymy pomoc poprzez całkowitą obsługę firm oraz jednorazowe porady prawne. Prowadzimy również sprawy z zakresu Kodeksu Cywilnego, między innymi o podział majątku, rozwodowe, spadkowe oraz alimentacyjne.

Likwidacja karaluchów Warszawa

Macie Państwo poważny kłopot z owadami, które zalęgły się w Waszym mieszkaniu? A może chcecie po prostu odkazić jakieś miejsce i poczuć się spokojnie, że wszystkie zarazki oraz mikrobiologiczne niebezpieczeństwa zostały z niego usunięte? W obrębie działalności firmy Solinex proponujemy zróżnicowany zestaw usług, w tym likwidację karaluchów na terenie Warszawy i innych miast.

Adwokat Bydgoszcz

Osoby potrzebujące wsparcia dotyczącego spraw spadkowych, cywilnych, karnych i pracy, mogą skorzystać z pomocy jaką proponuje prawnik Dorota Paczkowska z Bydgoszczy. Trudni się ona opracowywaniem indywidualnych strategii działania, uprzedza także o skutkach wyboru konkretnego sposobu prowadzenia zlecenia. Zajmuje się również sporządzaniem analiz tekstowych i opiniowaniem. Wspiera pary, które chcą w jak najmniej dyskomfortowych warunkach się rozstać. Jest w stanie klienta całkowicie zastąpić przed sądem.

Usługi prawne

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres realizowanych przez nas usług. Zajmujemy się wskazywaniem naszym klientom możliwych do podjęcia działań w danej sprawie, jak również reprezentowaniem ich przed wybranymi organami zlokalizowanymi na terenie Krakowa i okolic. Kancelaria Piekarski & Partnerzy to miejsce, gdzie wykonywane są usługi prawne. Świadczymy także obsługę dla firm. Serdecznie zapraszamy.

Notariusz w Bydgoszczy

Czynności, jakie są wykonywane w kancelarii w Bydgoszczy, to między innymi ustanawianie służebności gruntu, umowy sprzedaży nieruchomości, wykonywanie testamentów oraz poświadczanie opisów dokumentów. Notariusz udziela również porad - na spotkanie należy przynieść akta, które dotyczą sprawy związanej z zapytaniem.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top