Katalog - Usługi publiczne, Prawo

Notariusz Warszawa

Jeżeli szukają Państwo osoby zaufania publicznego, pracującej zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem o notariacie, polecamy odwiedzenie kancelarii notarialnej w Warszawie (na Mokotowie). Przez 5 dni w tygodniu, w godzinach 9-17, przyjmują tutaj wykwalifikowani fachowcy upoważnieni do spisywania aktów notarialnych. Sporządzają oni: akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, projekty aktów, oświadczeń i innych tego typu dokumentów.

Porady prawne Bydgoszcz

Klientami naszej kancelarii są zarówno przedsiębiorstwa z Bydgoszczy, jak i osoby indywidualne. Świadczymy pomoc poprzez całkowitą obsługę firm oraz jednorazowe porady prawne. Prowadzimy również sprawy z zakresu Kodeksu Cywilnego, między innymi o podział majątku, rozwodowe, spadkowe oraz alimentacyjne.

Likwidacja karaluchów Warszawa

Macie Państwo poważny kłopot z owadami, które zalęgły się w Waszym mieszkaniu? A może chcecie po prostu odkazić jakieś miejsce i poczuć się spokojnie, że wszystkie zarazki oraz mikrobiologiczne niebezpieczeństwa zostały z niego usunięte? W obrębie działalności firmy Solinex proponujemy zróżnicowany zestaw usług, w tym likwidację karaluchów na terenie Warszawy i innych miast.

Adwokat Bydgoszcz

Osoby potrzebujące wsparcia dotyczącego spraw spadkowych, cywilnych, karnych i pracy, mogą skorzystać z pomocy jaką proponuje prawnik Dorota Paczkowska z Bydgoszczy. Trudni się ona opracowywaniem indywidualnych strategii działania, uprzedza także o skutkach wyboru konkretnego sposobu prowadzenia zlecenia. Zajmuje się również sporządzaniem analiz tekstowych i opiniowaniem. Wspiera pary, które chcą w jak najmniej dyskomfortowych warunkach się rozstać. Jest w stanie klienta całkowicie zastąpić przed sądem.

Notariusz w Bydgoszczy

Czynności, jakie są wykonywane w kancelarii w Bydgoszczy, to między innymi ustanawianie służebności gruntu, umowy sprzedaży nieruchomości, wykonywanie testamentów oraz poświadczanie opisów dokumentów. Notariusz udziela również porad - na spotkanie należy przynieść akta, które dotyczą sprawy związanej z zapytaniem.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top