Katalog - Rozwój osobisty, kształcenie, studia

Kursy językowe Wrocław

Chcesz zacząć swobodnie komunikować się z obcokrajowcami? A może planujesz zdać egzamin z języka angielskiego CAMBRIDGE? Niezależnie, jakie kierują Tobą motywacje, oferowane przez Dedalus English kursy językowe we Wrocławiu pozwolą Ci nabyć nowe umiejętności i przełamać lęk przed komunikacją z native speakerami. W końcu to właśnie oni prowadzą nasze zajęcia. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie

Na naszym uniwersytecie możesz uczyć się niestacjonarnie lub stacjonarnie. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie oferuje swoim studentom bogatą ofertę programową oraz szeroki wybór konferencji i wydarzeń naukowych. Często organizowane są dodatkowe wykłady, na których goszczą profesorowie z najlepszych uczelni.

szkolenia BHP

Jako firma, która działa nie tylko na terenie Krakowa, pragniemy państwa przekonać, iż szkolenia BHP nie są jedynie obowiązkiem nałożonym na pracodawców. To szansa na zwiększenie bezpieczeństwa, a tym samym - efektywności działań w firmie. Pracownik zdrowy, wypoczęty oraz zadowolony jest bardziej chętny do pracy!

Kursy językowe

Jeżeli pragniesz doszlifować swój angielski, niemiecki lub hiszpański albo chcesz nauczyć się go od podstaw, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kursy językowe. Organizujemy lekcje dla najmłodszych oraz dorosłych osób indywidualnie albo w grupie, zapewniając fachowość, a także najlepszą możliwą pomoc w osiągnięciu założonego celu. Proponujemy także przygotowanie do egzaminów, wyjazdu, jak również szkolenia dla biznesmenów w zakresie określonego słownictwa, które przyda się w życiu zawodowym.

Półkolonie zimowe

Jeśli Twoje dziecko kocha śpiew lub grę na jakimś instrumencie, to zgłoś je na nasze półkolonie zimowe. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej szkole i mają format zabaw, dzięki czemu rozwijają umiejętności artystyczne dzieci. W ramach zajęć dzieci mają okazję zapoznać się z muzyką, plastyką oraz aktorstwem.

Kursy językowe online

Ciesząca się popularnością nasza szkoła języków obcych proponuje młodzieży kursy językowe online angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, w bardzo atrakcyjnych cenach. Posługujemy się skutecznymi metodami przekazywania wiedzy teoretycznej i przeprowadzamy przyjazne zajęcia praktyczne. Zainteresowani? Zapraszamy do współpracy!

elektryk praca niemcy

Jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów za granicą jest elektryk. Praca w Niemczech dla osób o danych kwalifikacjach to okazja do rozpoczęcia nowego życia, które będzie nieporównywalnie lepsze od tego w naszym kraju. Większe zarobki, status oraz poziom zakwaterowania - wszystko to znajdziesz współpracując z nami.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top