Katalog - Rozwój osobisty, kształcenie, studia

kursy językowe wrocław

Chcesz zacząć swobodnie komunikować się z obcokrajowcami? A może planujesz zdać egzamin z języka angielskiego CAMBRIDGE? Niezależnie, jakie kierują Tobą motywacje, oferowane przez Dedalus English kursy językowe we Wrocławiu pozwolą Ci nabyć nowe umiejętności i przełamać lęk przed komunikacją z native speakerami. W końcu to właśnie oni prowadzą nasze zajęcia. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Ocena ryzyka zawodowego kierowcy

Jeśli interesuje Cię ocena ryzyka zawodowego kierowcy, sprzedawcy, pracownika administracji czy szkolnictwa, skorzystaj z naszej oferty. W ASC Safety Corporation przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia. Dokonujemy analizy wyników, sporządzamy protokoły powypadkowe oraz zapewniamy doradztwo związane z dbaniem o bezpieczeństwo.

tłumaczenia angielski warszawa

Specyfikacja leksykalna oraz znajomość wielu ciekawych idiomów może pomóc w rozwoju przedsiębiorstwa. Dotyczy to również umiejętności posługiwania się i komunikowania w języku angielskim. Dlatego też nasza warszawska szkoła prowadzi kursy Business English. Jest to specjalny typ nauczania, który odpowiada na potrzeby dynamicznych rynków międzynarodowych. Zadbamy o wykształcenie zdolności poprawnego konstruowania argumentacji oraz swobodę podczas konwersacji. Nasi kursanci zyskają możliwość szybkiego i efektywnego zdobywania wiedzy.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top