Katalog - Rozwój osobisty, kształcenie, studia

Kursy językowe Wrocław

Chcesz zacząć swobodnie komunikować się z obcokrajowcami? A może planujesz zdać egzamin z języka angielskiego CAMBRIDGE? Niezależnie, jakie kierują Tobą motywacje, oferowane przez Dedalus English kursy językowe we Wrocławiu pozwolą Ci nabyć nowe umiejętności i przełamać lęk przed komunikacją z native speakerami. W końcu to właśnie oni prowadzą nasze zajęcia. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie

Na naszym uniwersytecie możesz uczyć się niestacjonarnie lub stacjonarnie. Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie oferuje swoim studentom bogatą ofertę programową oraz szeroki wybór konferencji i wydarzeń naukowych. Często organizowane są dodatkowe wykłady, na których goszczą profesorowie z najlepszych uczelni.

Kursy językowe

Jeżeli pragniesz doszlifować swój angielski, niemiecki lub hiszpański albo chcesz nauczyć się go od podstaw, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kursy językowe. Organizujemy lekcje dla najmłodszych oraz dorosłych osób indywidualnie albo w grupie, zapewniając fachowość, a także najlepszą możliwą pomoc w osiągnięciu założonego celu. Proponujemy także przygotowanie do egzaminów, wyjazdu, jak również szkolenia dla biznesmenów w zakresie określonego słownictwa, które przyda się w życiu zawodowym.

Półkolonie zimowe

Jeśli Twoje dziecko kocha śpiew lub grę na jakimś instrumencie, to zgłoś je na nasze półkolonie zimowe. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej szkole i mają format zabaw, dzięki czemu rozwijają umiejętności artystyczne dzieci. W ramach zajęć dzieci mają okazję zapoznać się z muzyką, plastyką oraz aktorstwem.

Kursy językowe online

Ciesząca się popularnością nasza szkoła języków obcych proponuje młodzieży kursy językowe online angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, w bardzo atrakcyjnych cenach. Posługujemy się skutecznymi metodami przekazywania wiedzy teoretycznej i przeprowadzamy przyjazne zajęcia praktyczne. Zainteresowani? Zapraszamy do współpracy!

elektryk praca niemcy

Jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów za granicą jest elektryk. Praca w Niemczech dla osób o danych kwalifikacjach to okazja do rozpoczęcia nowego życia, które będzie nieporównywalnie lepsze od tego w naszym kraju. Większe zarobki, status oraz poziom zakwaterowania - wszystko to znajdziesz współpracując z nami.

Szkolenia zawodowe

Nieraz zdarza się, że pracodawca wymaga jakiegoś konkretnego certyfikatu na wyższym stanowisku i tylko tego brakuje osobie, która pragnie to stanowisko zająć. W takim wypadku szkolenia zawodowe będą rozwiązaniem idealnym. Szczególnie opłacalne są oczywiście te, które najmniej kosztują, a jednocześnie zapewniają ciekawe i pożądane na rynku umiejętności. Najlepiej jest oczywiście wtedy, gdy szkolenia te są całkiem za darmo - takie bowiem też istnieją.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top