Katalog - Rozwój osobisty, kształcenie, studia

Półkolonie zimowe

Jeśli Twoje dziecko kocha śpiew lub grę na jakimś instrumencie, to zgłoś je na nasze półkolonie zimowe. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej szkole i mają format zabaw, dzięki czemu rozwijają umiejętności artystyczne dzieci. W ramach zajęć dzieci mają okazję zapoznać się z muzyką, plastyką oraz aktorstwem.

Kursy językowe online

Ciesząca się popularnością nasza szkoła języków obcych proponuje młodzieży kursy językowe online angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, w bardzo atrakcyjnych cenach. Posługujemy się skutecznymi metodami przekazywania wiedzy teoretycznej i przeprowadzamy przyjazne zajęcia praktyczne. Zainteresowani? Zapraszamy do współpracy!

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Każdy z nas powinien umieć zachować się w sytuacji zagrożenia życia drugiej osoby. Kurs pierwszej pomocy online jest znakomitą możliwością do zdobycia kompetencji właśnie w tym zakresie. W naszej ofercie znajdują się m.in. materiały szkoleniowe (prezentacja multimedialna) dostępna w internecie, a także uzyskanie stosownego certyfikatu.

Praca dla kierowcy

Proponujemy pomoc w szukaniu ofert w branży transportowej. Praca dla kierowcy za pośrednictwem naszej firmy to gwarancja zatrudnienia w wiarygodnych niemieckich przedsiębiorstwach. Oferty można dostosować do swoich kwalifikacji oraz oczekiwań finansowych, dzięki czemu szukanie jest szybkie i wygodne.

Kurs kadr

Oferujemy kurs kadr, w czasie którego dowiesz się co znaczy praca m. in. z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Jest odpowiedni dla osób interesujących się tematyką płac. Adresatami szkolenia są także ludzie, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę i poszerzyć doświadczenie zawodowe. W jego skład wchodzą podstawowe zagadnienia prawa, ubezpieczeń społecznych, uprawnień w tytułu urlopu rodzicielskiego i wiele innych.

0 Komentarzy

Dodaj
Back to Top